0

قم نوروز امسال ميزبان 2 ميليون مسافر است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

قم نوروز امسال ميزبان 2 ميليون مسافر است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار قم:
قم نوروز امسال ميزبان 2 ميليون مسافر است

خبرگزاري فارس: فرماندار قم گفت: طبق پيش‌بيني‌ها در ايام نوروز امسال استان قم ميزبان 2 ميليون نفر مسافر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، عبدالسعيد حقيقي مقدم بعدازظهر امروز در نخستين جلسه هماهنگي دستگاه‌هاي امدادرسان در طرح امداد نوروزي عنوان كرد: اميدواريم كه با هماهنگي ميان دستگاه‌هاي امداد رسان استان قم بتوانيم خدمات لازم را ارائه داده و شرايط مطلوبي را براي استقبال از ميهمانان نوروزي فراهم كنيم.


وي با اشاره به شرايط ويژه اين استان و قرار گرفتن در شاهراه مواصلاتي بيان داشت: طبق پيش‌بيني‌ها و انجام كارهاي كارشناسي در ايام نوروز امسال 10 ميليون نفر از محورهاي مواصلاتي استان قم عبور مي‌كنند.


فرماندار قم همچنين گفت: همچنين در نوروز امسال طبق برآوردهاي صورت گرفته از سوي كارشناسان قم ميزبان 2 ميليون نفر مسافر خواهد بود.


اين مسئول با اشاره به اهميت هوشياري در امر پيشگيري از سوانح و حوادث تأكيد كرد: در اين زمينه اقدام به راه‌اندازي سامانه 147 شده و ما بايد اين سامانه را به صورت درست معرفي كنيم.


حقيقي مقدم با اشاره به اينكه مردم بايد از حضور دائم و مستمر مجموعه‌هاي امداد رسان اطمينان خاطر داشته باشند، تصريح كرد: دستگاه‌هاي امدادرسان نظير هلال احمر، اورژانس و آتش نشاني بايد با تقسيم كار در زمينه امدادرساني به زائران حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمكران اهتمام جدي داشته باشند.* مانور ساعت صفر برگزار مي‌شود


مديركل بحران استان قم نيز در اين جلسه با اشاره به اجراي طرح امداد نوروزي از 25 اسفند تا 15 فروردين ابراز داشت: براي اينكه ارزيابي از وضعيت دستگاه‌هاي امدادي داشته باشيم نسبت به برگزاري مانور ساعت صفر در قم اقدام خواهيم كرد.


محسن اروجي با اشاره به حضور 700 هزار نفر در سراسر كشور در دستگاه‌هاي امدادي يادآور شد: اين افراد در ايام تعطيلات نوروز تلاش خواهند كرد كه مردم در سراسر كشور با آسودگي خاطر به سفر بروند.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 15 اسفند 1389  6:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها