0

دستگاه‌هاي اجرايي استان اصفهان دوركاري را اجرا كنند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

دستگاه‌هاي اجرايي استان اصفهان دوركاري را اجرا كنند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل منابع انساني استانداري اصفهان:
دستگاه‌هاي اجرايي استان اصفهان دوركاري را اجرا كنند

خبرگزاري فارس: مديركل منابع انساني و تحول اداري استانداري اصفهان گفت: دستگاه‌هاي اجرايي استان بايد دوركاري را اجرا كرده و نتايج آن را به استانداري اعلام كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، اكبر شريفيان‌پور پيش از ظهر امروز در شوراي معاونان منابع انساني دستگاه‌هاي اداري و اجرايي استان اصفهان اظهار داشت: دوركاري تاثير به سزايي در كاهش عبور و مرور و ترافيك دارد و مي تواند به اقتصاد خانوار كمك كند.


وي با اشاره به مصوبات جلسات پيش اين شورا افزود: در جلسه قبل سند راهبردي شرح خدمات تفصيلي يكپارچه تهيه و تصويب شد.


مديركل منابع انساني و تحول اداري استانداري اصفهان تصريح كرد: به دنبال اين هستيم تا سال آينده حدود 200 نفر از شاغلان دستگاه‌هاي اجرايي به مناطق كمتر توسعه يافته بروند و در اين مناطق خدمت كنند.


وي با اشاره به دوركاري و نقاط مثبت آن بيان داشت: بيمه خدمات درماني هشت نفر از بانوان را به صورت دوركاري استخدام كرده است.


شريفيان‌پور با بيان اينكه دستگاه‌هاي اجرايي استان اصفهان عمليات دوركاري را آغاز كرده‌اند، ادامه داد: دستگاه‌هاي اجرايي بايد دوركاري را اجرا كرده و نتايج آن را به استانداري اعلام كنند.


وي در ادامه افزود: در جلسه گذشته اين شورا 9 نفر اعلام آمادگي كردند كه در سند راهبردي استان همكاري داشته باشند و از اين تعداد سه نفر براي اين منظور انتخاب شدند.


مديركل منابع انساني و تحول اداري استانداري اصفهان در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با اشاره به اينكه در قانون برنامه پنجم تاكيد زيادي به تحول اداري در كشور شده است، اظهار داشت: در فصل چهارم برنامه پنجم كه شامل 23 ماده بوده، حدود 20 ماده آن به تحول اداري اختصاص يافته كه نشانگر اهميت اين موضوع است.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 15 اسفند 1389  6:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها