0

اعترافات مهاجراني درباره نظام و رهبري

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اعترافات مهاجراني درباره نظام و رهبري

اعترافات مهاجراني درباره نظام و رهبري چاپ ارسال به رفقا
۱۵ اسفند ۱۳۸۹
مسئول اتاق فكر جريان ضدانقلاب داخلي در لندن كه مديريت چند سايت اينترنتي مخالف جمهوري اسلامي ايران را نيز برعهده دارد، در يك جلسه پرسش و پاسخ به دو مساله جالب اعتراف كرده است.

به گزارش شبكه ايران عطاءالله مهاجراني در اين جلسه كه در يكي از دانشگاه‌هاي انگليس برگزار شد، تمامي تحليل‌هاي رسانه‌هاي ضدانقلاب مبني بر شباهت وضعيت ايران و مصر را رد كرد و آن را نشانه توهم اين افراد دانست.

مهاجراني براي اثبات سخنان خود، به ارائه تفاوت‌هاي نظام جمهوري اسلامي ايران و رژيم ديكتاتوري مصر پرداخت كه در حين آن به دو موضوع جالب هم اذعان كرد.

*استقلال بي‌نظير جمهوري اسلامي در كنار پاكدستي رهبر آن

وزير ارشاد دولت اصلاحات با بيان اينكه "نمي‌شود شرايط ايران را مصري كرد "، وابستگي تام و تمام حسني مبارك به غرب را يكي از تفاوت‌هاي بنيادين اين كشور با ايران ارزيابي و تاكيد كرد: جمهوري اسلامي ايران استقلال بي‌نظيري در عدم هرگونه وابستگي به غرب و شرق دارد.

رئيس حلقه لندن هم در جريان حوادث سال گذشته به همراه افرادي مانند محسن كديور، عبدالكريم سروش و اكبر گنجي، خود را ياران وفادار ميرحسين موسوي در ادامه حركت آشوب‌هاي خياباني ناميده بود، در دومين اعتراف خود به بررسي وضعيت فساد اقتصادي در خاندان مبارك در مصر پرداخت و آن را يك تفاوت آشكار ميان ايران و مصر عنوان كرد.

مهاجراني با مقايسه وضعيت مسئولان ارشد ايران با مصر، درباره وضعيت زندگي و فعاليت‌هاي اقتصادي رهبر معظم انقلاب اذعان كرده است كه "من آيت‌الله خامنه‌اي را خوب مي‌شناسم و مي‌دانم كه در تمام كارنامه‌ اقتصادي خود و اقوامش، نقطه سياه كه هيچ، حتي يك نقطه خاكستري هم نمي‌توان يافت. "

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 15 اسفند 1389  5:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها