0

مأمور قلابي سهام عدالت دستگير شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مأمور قلابي سهام عدالت دستگير شد

مأموران كلانتري 11 مدرس قزوين در پي كسب خبري مبني بر كلاهبرداري از سوي شخصي در سطح شهر با عنوان مسئول سهام عدالت قزوين، تحقيقات خود را آغاز كردند.
وي ادامه داد: مأموران پليس در تحقيقات خود دريافتند كه اين فرد در سطح شهر به بهانه اينكه مسئول سهام عدالت قزوين است، به مردم مراجعه و چنين وانمود مي‌كرده است كه توزيع سهام عدالت در مراحل پاياني است و اگر اقدام نكنيد سهام به شما تعلق نمي‌گيرد.
معاون اجتماعي فرمانده انتظامي استان قزوين عنوان داشت: اين فرد با اين ترفند از مردم مبالغي مي‌گرفته و از محل متواري مي‌شده كه مأموران پليس كلانتري با به‌كارگيري شگردهاي پليسي متهم را دستگير كردند.
وي تصريح كرد: اين كلاهبردار كه 34 سال سن دارد داراي 12 فقره سابقه كلاهبرداري است كه پس از دستگيري و انجام تحقيقات اوليه با مشاهده شواهد و قرائن به كلاهبرداري اعتراف كرد.
خاكباز با اشاره به دستگيري يك فقره سرقت ديگر اظهارداشت: مأموران كلانتري مركزي قزوين در پي اعلام يك فقره سرقت مغازه خواربار فروشي واقع ميدان رحمت‌آباد، تحقيقات خود را آغاز كردند.
وي توضيح داد: در بررسي و تحقيقات مأموران مشخص شد كه صاحب مغازه، مغازه را تعطيل و صبح روز بعد براي باز كردن مغازه مراجعه مي‌كند كه پس از باز كردن مغازه متوجه سرقت از مغازه مي‌شود.
معاون اجتماعي فرمانده انتظامي استان قزوين اعلام كرد: سارقان پس از بريدن قفل وسايل از قبيل برنج ايراني، كارت شارژ، سيگار، چاي كه در مجموع مبلغ دو ميليون ريال ارزش داشته به سرقت بردند كه پس از بررسي مشخص شد كه سارق راننده يك دستگاه خودرو نيسان طوسي رنگ است.
وي تأكيد كرد: مأموران پليس حين گشت‌زني خودروي مذكور را مشاهده و متوقف كردند كه در بازرسي داخل خودرو مقداري كيك، بادام، سيگار و خرما كشف كردند كه مالباخته اعلام داشت اقلام فوق متعلق به مغازه وي است كه سرقت شده است.
خاكباز يادآور شد: در بررسي مأموران مشخص شد راننده خودرو كه فردي 38 ساله است داراي سابقه اعتياد است.
وي در ادامه با اشاره به هشدارهاي متعدد پليس خاطرنشان ساخت: مأموران پليس و ساير دستگاه‌ها اجرايي هنگام انجام مأموريت خود موظف به همراه داشتن كارت شناسايي معتبر هستند كه در صورت درخواست هر يك از شهروندان موظف به ارائه آن هستند كه در صورت امتناع پليس 110 را از اين موضوع مطلع كنيد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

شنبه 28 آذر 1388  4:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها