0

پيشرفته‌ترين "رم " 24 گيگابايتي دنيا ساخته شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

پيشرفته‌ترين "رم " 24 گيگابايتي دنيا ساخته شد

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران از فارس، اين محصول جديد كه پيشرفته‌ترين رم دنيا نام گرفته است، با قيمت 1300 دلار فروخته مي‌شود.
رم 24 گيگابايتي شركت Corsair براي سري پردازنده‌هاي Core i7 Bloomfield كه به تازگي وارد بازار شده‌اند، ساخته شده است. اين محصول در اصل از شش رم 4 گيگابايتي DDR3 تشكيل شده است.
اين رم نه تنها از نظر حافظه داخلي بر تمام مدل‌هاي مشابه ارجحيت دارد، بلكه فن خنك‌كننده آن نيز به صورت متفاوت ساخته شده است. دو فن 60 ميليمتري اين دستگاه كه به صورت مادام‌العمر گارانتي مي‌شود،‌ مي‌توانند دماي اين رم را هميشه پايين نگه دارند.
"جان بيكلي " از مديران شركت Corsair اعلام كرد كه اين رم Dominator نام دارد و براي رايانه‌هاي پيشرفته، سيستم‌هاي تحقيقاتي، رايانه‌هاي توليد محتوي ديجيتالي HD، سيستم‌هاي رايانه‌اي مجازي مناسب است و براي مصارف خانگي توصيه نمي‌شود.
شركت Corsair هنوز زمان عرضه گسترده اين رم در بازارهاي جهاني را اعلام نكرده و در عين حال توضيح داده است كه در نمايشگاه "محصولات مصرفي الكترونيكي " كه در ژانويه 2010 در لاس‌وگاس آمريكا برگزار مي‌شود، آن را در معرض ديد عموم قرار خواهد داد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

شنبه 28 آذر 1388  4:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها