0

فیلمیرداری راحت و آسان از کامپیوتر با نرم افزار AutoScreenRecorder 3.1.113

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

فیلمیرداری راحت و آسان از کامپیوتر با نرم افزار AutoScreenRecorder 3.1.113

گاهی اوقات نیاز است برای یک آموزش ساده از محیط کامپیوتر خود فیلمبرداری کنیم که البته برای اینکار نیازی نیست تا از نرم افزار های پیچیده و حرفه ای ساخت فیلم های آموزشی استفاده کرد بلکه با یک نرم افزار ساده می توان یک فیلم آموزشی با کیفیت ساخت. به طور مثال: یکی از دوستان شما نمی تواند نرم افزاری را نصب کند و شما طریقه ی نصب آن را می دانید در نتیجه برای کمک به او به برنامه ای ساده نیاز دارید که در هنگام نصب نرم افزار مورد نظر از تمامی مراحل نصب آن فیلمبرداری کند و در آخر فایل تصویری فیلمبرداری شده را با کیفیتی مناسب ذخیره کند تا شما بتوانید با دادن فایل تصویری به دوست خود طریق ی نصب نرم افزار را به او آموزش دهید. از همین رو امروز در کمیاب آنلاین نرم افزار ساده ای را در همین زمینه برایتان آماده کرده ایم.
نام این نرم افزار AutoScreenRecorder می باشد که قادر است از تمامی پنجره ها و به طور کلی از تمام قسمت های کامپیوتر شما فیلمبرداری کند. در واقع می توان گفت که این نرم افزار یک از ساده ترین نرم افزار های فیلمبرداری از کامپیوتر می باشد و افرادی که در این زمینه تخصص چندانی ندارند به راحتی می توانند با آن کار کنند زیرا محیط نرم افزار تشکیل شده است از چند کلید ظبط ، توقف موقت ، توقف کامل و ذخیره سازی فایل ویدویویی. شما فقط کافیست نوع فیلمبرداری را مشخص کنید در واقع نرم افزار می بایست از کدام قسمت کامپیوتر فیلم بگیرید که به طور کلی این قسمت ها شامل: فیلمبرداری به صورت تمام صفحه ، فیلمبرداری از نرم افزار مورد نظر و فیلمبرداری با مشخص کردن محدوده می باشد که پس از آن با انتخاب گزینه ی Record Now توسط موس و یا استفاده از کلید های کیبورد عملیات فیلمبرداری آغاز می گردد. البته این نرم افزار در حین سادگی دارای امکانات جالبی هم می باشد برای نمونه شما می توانید با وارد کردن تاریخ و مشخص نمودن زمان اقدام به فیلمبرداری پنهان از کامپیوتر خود نمایید یعنی نرم افزار در تاریخ و زمانی که شما از قبل مشخص نموده اید به صورت خوکار اجرا می شود و اقدام به گرفتن فیلم پنهانی از محیط کامپیوتر می نماید که البته برای پایان فیلمبرداری هم می توانید زمانی را مشخص کنید تا پس از پایان زمان مورد نظر عملیات فیلمبرداری متوقف شود. همچنین می توانید برای زیبا تر شدن فیلم و درک بهتر آن افکت هایی را در هنگام فیلمبرداری به نشانگر موس اضافه کنید مثلآ در موقعی که توسط موس بر روی فایلی کلیک می کنید دایره ای به نشانه ی تاکید در اطراف آن شروع به روشن و خاموش شدن کند که البته این قسمت را قبل از فیلمبرداری می توانید ویرایش کنید و به جای دایره از سایر اشکال هندسی استفاده کنید و یا رنگ آن را تغییر دهید و سایر تغییرات را بر روی آن ایجاد کنید.

برخی از امکانات این نرم افزار:
- فیلمبرداری آسان و با کیفیت از قسمت های مختلف کامپیوتر.
- امکان ساخت فیلم آموزشی با کیفیت.
- قابلیت فیلمبرداری به 4 شکل مختلف.
- ذخیره سازی فایل تصویری در فرمت AVI.
- داشتن کیفیت مناسب فایل تصویری ظبط شده و حجم کم.
- امکان ایجاد افکت بر روی نشانگر موس جهت درک بهتر فیلم.
- امکان ظبط صدا در هنگام فیلمبرداری.
- قابلیت فیلمبرداری به صورت خودکار با مشخص نمودن تاریخ و زمان.
- توقف فیلمبرداری و ذخیره سازی آن با مشخص نمودن زمان.
- داشتن Hot Key جهت دسترسی سریعتر به قسمت های مختلف نرم افزار.
- امکان توقف موقت در هنگام فیلمبرداری و شروع مجدد.
- آموزش کامل استفاده از نرم افزار به صورت تصویری.
- کاربرد آسان و داشتن محیط ساده.
- قابلیت اجرا در استارت آپ.
- سازگار با ویندوز های مختلف.
- امکان استفاده کاملآ رایگان از نرم افزار.
- داشتن حجم مناسب.
- و ...

منبع : mihandownload.com

دانلود با حجم ۴.۷ مگابایت

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 24 آذر 1388  10:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها