0

ممنوعیت آموزش رقص در مهدکودک‌ها

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

ممنوعیت آموزش رقص در مهدکودک‌ها

ایلنا نوشت:

  علی شاکری ، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اعلام اینکه سازمان بهزیستی بر اجرای آیین نامه‌های آموزشی و تربیتی در مهدهای کودک تاکید دارد اعلام کرد : در صورت تخلف مهدهای کودک به ویژه در مسایل آموزشی و تربیتی نظیر آموزش رقص به کودکان، این سازمان در حیطه اختیارات خود بدون هیچ گونه اغماضی برخورد می‌کند.

او افزود : مهدهای کودک خصوصی هستند و بدون دریافت هیچ‌گونه یارانه یا معافیت و تسهیلات ویژه ، با مجوز سازمان بهزیستی و باید در چارچوب آیین‌نامه مربوطه فعالیت می‌کنند و نباید تخلف احتمالی معدودی از مهدهای کودک را به حساب تمامی مهدها گذاشت .

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با اعلام اینکه بازرسی و نظارت مستمر توسط کارشناسان بهزیستی از مهدهای کودک انجام می‌شود ، گفت : با این وجود سازمان بهزیستی در صورت گزارش تخلف مهدهای کودک ، به صورت ویژه موضوع را بررسی می‌کند.

او ادامه داد: رسانه ها وظیفه روشنگری و نقد سازنده در چهارچوب اخلاق رسانه‌ای و حرفه‌ای را دارند و ما از طرح نقص‌ها و آسیب‌ها به منظور اصلاح فرایند کلی خدمات استقبال می‌کنیم.

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

شنبه 21 آذر 1388  6:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها