0

قند خون تان را پایین نیاورید، چون ممکن است تصادف کنید!

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

قند خون تان را پایین نیاورید، چون ممکن است تصادف کنید!

بیماران مبتلا به دیابت که قند خون خود را تحت کنترل شدید قرار می‌دهند به دلیل کاهش قند خون بیشتر در معرض خطر تصادف هستند.

روزنامه ایران نوشت:

کنترل میزان قند خون یکی از راه‌های کنترل بیماری دیابت است زیرا از این راه بسیاری از مشکلات پیش روی بیماران دیابتی مانند مشکلات قلبی و کلیوی تحت کنترل در می‌آید. این در حالی است که پائین بودن سطح قند خون نیز باعث بروز سرگیجه و کاهش سطح هوشیاری می‌شود. بنابر گفته محققان دیابت نوعی بیماری رایج است که توانایی رانندگی را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
محققان، پس از بررسی 795 بیمار دیابتی دریافتند یک نفر از هر 14 نفر آنها درگیر تصادف می‌شود و در این میان افرادی که سطح قند خون پائینی دارند بیشتر از کسانی که قند خون آنها کمی بالاست، در معرض خطر هستند.
علاوه بر این، احتمال تصادف در افرادی که سابقه قند خون پائین دارند نیز تا چهار برابر بیشتر از سایرین است.
این تحقیق اولین گام در تغییر قوانین رانندگی است. متخصصان بر این باورند بیماران دیابتی باید قبل‌از سوار شدن به ماشین سطح قند خون خود را کنترل کنند و در صورت احساس سرگیجه و سایر علائم کاهش قند خون از رانندگی اجتناب کنند.

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

شنبه 21 آذر 1388  8:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها