0

کلوب یوونتوس

 
jadval
jadval
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 122
محل سکونت : تهران

کلوب یوونتوس

اخبار و مصاحبه هاى مربيان و بازيكنان بانوی پیر  یوونتوس

خبرها ، مصدوميت هاو مصاحبه هاى مربوط به بازيكنان ، مربيان و مسئولان باشگاه يوونتوس
بحث ها و گفتگوها میان هواداران محبوب این تیمای دل اگر عاشقی در پی دلدار باش
جمعه 20 آذر 1388  1:50 PM
تشکرات از این پست
jadval
jadval
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 122
محل سکونت : تهران

پاسخ به:کلوب یوونتوس

دلتنگ عمو پاول
 

 
   
چقدر دلمان برای ندود تنگ شده، یوونتوس نیز برای این هافبک ارزنده و موثر دلتنگ شده و دلتنگی ای که به خوبی احساس می شود. گره و مشکلی که در راه صعود بانوی پیر در رقابت های لیگ قهرمانان دیده می شد ما را بیش از گذشته به یاد پاول ندود دوست داشتنی انداخت. فوتبال یک بازی فردی نیست اما یقینا این بازیکنان تک به تک هستند که می توانند تاثیر خود را بر گروه گذاشته و گروه نیز تاثیر متقابلی بر فرد می گذارد. حالا که کمی بهتر نگاه می کنیم به خوبی جای خالی هافبک موطلایی چک تبار بیانکونری را احساس می کنیم و در دل یادی از او می کنیم و می گویم عمو پاول یادت به خیر.

پرافتخارترین تیم سرزمین چکمه ای با نزول و افتی روبرو شده و کلیه تیفوسی هایش را در نگرانی عمیقی فرو برده، ندود در ترکیب نیست و یک نوع حالت تهی بسیار عظیمی در میانه میدان بانوی پیر دیده می شود، یوونتوس در این پست نه از نظر فیزیکی و نه از نظر تاکتیکی موفق به نظر نمی رسد، زیرا نزدیک به ده سال یک مهره چک تبار همه کاره این تیم در میانه میدان بود و چنان می درخشید که گویی توقفی نداشت.

زمانی که ندود از خداحافظی گفت، سران و مربیان ان زمان بیانکونری باید به فکر چنین روزی بودند تا به این بحران ناخوش ایند که چهره زشتی به خود گرفته دچار نشوند و چنین ضعیف ظاهر نشود.

دیه گو در میانه میدان مسولیت بیشتری در حمله دارد، ملو خصوصیات تدافعی بیشتری و گروسو که در کنار انان در کنار میدان در حال رفت و امد است اما خصوصیات همه این بازیکنان در یک مهره ارزشمند به نام پاول بود و حالا این سه مهره به هیچ عنوان انتظارات را براورده نمی کنند.

با این حال این دو بازیکن از این سه مهره نیز توانانی های خود را در ترکیب یووه نشان ندادند و بازیکن گذشته ای که از انان سراغ داشتیم نیستند. دیه گو چهره ای عبوس به خود گرفته، از شوت های سهمگین و دقیق او کمترین اثری نیست، پا به توپ و زیبا پیش نمی رود و هنر ساق های خود را ارائه نمیکند، تا به اینجای فصل هنر فانتزی ای که از دیه گو میخواستیم ندیدیم و اما ملو، او به بازی فیزیکی و توان ساق های پایش ارزش و دقت زیادی قائل است اما در این مدت بسیار خسته نشان داده و فضای ارائه نمایشش را به دست نیاورده و همچنان یک مهره بی اثر در ترکیب یووه تلقی می شود.

حالا به این نکته و صحبت چیرو فرارا می رسیم که می گفت " پاول ضمانتی ست برای پیروزی همیشگی " به هر ترتیب فرارا باید نکاتی را بداند و خیلی زود فضا و احساسی که در مجموعه دیده می شود را از بین برده و تیم را به راه مثبت و همواری برگرداند، هر چند که یوونتوس و یوونتوسی ها شدیدا دلتنگ پاول ندود هستند.
ای دل اگر عاشقی در پی دلدار باش
جمعه 20 آذر 1388  1:53 PM
تشکرات از این پست
jadval
jadval
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 122
محل سکونت : تهران

پاسخ به:کلوب یوونتوس

در شرایط بسیار سختی قرار داریم

 

اشک های دیه گو بعد از تعویض و قرار گرفتن بر روی نیمکت یووه برای هیچ کدام از طرفداران بانوی پیر اسان نبود و فانتزی باز برزیلی یووه که با امید های زیادی راهی یووه شده بود در اولین گام شکست سنگینی را متحمل شد. مرد تکنیکی یووه در پایان این دیدار گفت:

"موفقیت در لیگ قهرمانان یکی از بزرگ ترین اهداف یووه در فصل جاری بود اما اکنون نتوانسته ایم از گروه خود صعود کنیم و به لیگ اروپا راه یافته ایم و این بدین معنی است که پروژه ی ما در اروپا هنوز تمام نشده است و باید از شرایط فعلی خارج شویم و به موفقیت در مسابقات بعدی فکر کنیم."

وی در مورد تعویض خود گفت: "من باید تعویض می شدم و مشکلی در این زمینه ندارم زیرا بد بازی کردم و نتوانستم انتظارات هواداران را به جا بیاورم و سوت هایی که در هنگام تعویض علیه من کشیده شد کاملا به حق بود و امیدوار هستم در بازی های اینده همه چیز را تغییر دهیم."
ای دل اگر عاشقی در پی دلدار باش
جمعه 20 آذر 1388  1:57 PM
تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5491
محل سکونت : فارس

پاسخ به:کلوب یوونتوس

تعطیلش کنید این کلوپ رو و به جای اون کلوپ بایرن مونیخ آلمان رو بگزارید !!!!

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

یک شنبه 22 آذر 1388  10:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها