0

روبوسی مایلی کهن با رضازاده و ملکیان

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

روبوسی مایلی کهن با رضازاده و ملکیان


محمد مایلی کهن ، به درخواست مدیرعامل سایپا با حسین رضازاده و اصغر ملکیان روبوسی کرد تا شاید همه باور کنند که او با این دو اختلافی ندارد .

در حاشیه  اولین جشنواره ورزشی  قطعه سازان سازه گستر سایپا با حضور جمعی از مدیران گروه خودرو سازی سایپا ،محمد مایلی کهن به خواست آرش کوشا  ، در کنار اصغر ملکیان و حسین رضازاده نشست و دقایقی بعد با دعوت مجری برنامه ، جواد خیابانی در کنار هم رو به حضار از دوستی شان گفتند ، از اینکه دیگر مشکلی با هم ندارند.
حسین رضازاده و اصغر ملکیان  چندی قبل در اعتراض به گفته های محمد مایلی کهن ، علیه امیر قلعه نویی علیه سرمربی تیم شان مصاحبه کرده بودند که در پاسخ به این انتقادات ، مایلی  ملکیان را متهم کرده بود می خواهد بازیکنان دلخواهش را به تیم تحمیل کند. او در جواب رضازاده هم در نامه ای برای ایسنا نوشت:« شما بهتر است به کارهای مربوط به خودتان برسید.»
این ها از آن روز ارتباطی سرد با هم داشتند و حتی گفته می شد این دو عضو هیات مدیره تیم در تلاش هستند تا محمد مایلی کهن را که تیمش در آن مدت نتایج ضعیفی می گرفت از تیم کنار بگذارند. با این وجود کوشا مدیر تیم زیر بار این خواسته نرفت .
این دعوا اما در حضور مدیران سایپا به خوبی و خوشی ختم شد تا حاجی مایلی که این روزها با همه ورزش ایران سر جنگ دارد ، پس از مدت ها لذت آشتی و روبوسی را هم چشیده باشد.
این اتفاق بقدری مهم بود که فریبرز فیروز بخت مدیر عامل سازه گستر سایپا قبل از شروع سخنان خود به حضور مایلی کهن ، رضازاده وملکیان در مراسم اشاره کرد و گفت :« اولین موهبت جشنواره آشتی این عزیزانی است که امروز با کنار گذاشتن اختلافات خود در کنار هم قرار گرفته اند .»

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 19 آذر 1388  10:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها