0

پسر جوان به دلیل ترکیدن آدامس در دهانش جان باخت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

پسر جوان به دلیل ترکیدن آدامس در دهانش جان باخت

یک دانشجوی شیمی در شمال این کشور حین جویدن آدامس و به دلیل ترکیدن آن در دهانش جان باخت.

ایسنا نوشت:

 رییس پلیس منطقه «کونوتوپ» در شمال «اوکراین» در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این کشور، عنوان کرد: این پسر 25 ساله که دانشجوی دانشکده پلی تکنیک «کیف» در اوکراین بود، هنگام کار با کامپیوتر خود و در منزلش به دلیل ترکیدن آدامس جان خود را از دست داد.

وی خاطر نشان کرد: در گزارش همسایگان این مرد جوان آمده است که صدای بلند ترکیدن این آدامس در بیرون از اتاق این پسر جوان شنیده شد.

به گزارش خبرگزاری ریانووستی، این حادثه اواخر روز شنبه هفته جاری رخ داد و خویشاوندان و همسایگان این پسر جوان،‌ بلافاصله پس از شنیدن این صدای بلند به اتاق وی رفته و متوجه شدند قسمتی از صورت این پسر با ترکیدن آدامس از بین رفته است.

در گزارش این خبرگزاری همچنین آمده است که در آزمایشات لابراتوار پلیس منطقه «کونوتوپ» این موضوع مشخص شد که سطح این آدامس که جان این پسر 25 ساله را گرفت که با ماده‌ای شیمیایی که نوع آن مشخص نشده است، پوشیده شده بود و در تماس با بزاق دهان به اسید سیتریک و مواد انفجاری تبدیل و پس از آن منفجر شده است.

گفتنی است، تحقیقات در مورد چگونگی قرار گرفتن و یا مخلوط شدن این ماده انفجاری با آدامس توسط کارشناسان منطقه ادامه دارد، همچنین مقامات پلیس از دادن اطلاعات بیشتر در این رابطه با این حادثه خودداری کردند، چرا که احتمال ترس عمومی وجود دارد. لازم به ذکر است، بازرسان پلیس اوکراین این احتمال را می‌دهند که این رویداد با فعالیت‌های باندهای جنایتکار در این کشور مرتبط باشد.

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 19 آذر 1388  9:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها