0

ویترین‌ فروشگاه‌های پاریس !

 
omidayandh
omidayandh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 7483
محل سکونت : تهران

ویترین‌ فروشگاه‌های پاریس !

ازامروز اول دسامبر 2009 شهرهای بزرگ و كوچك جهان حال و هوای جشن های سال نو را به خود می گیرند. فروشگاه های مشهور و بزرگ شهر پاریس مانند تمام فروشگاه های شهرهای كوچك و بزرگ جهان در این ایام كه جشن نوئل (كریسمس) و سال نو در پیش است ، بیشترین تلاش خود را در تزیین ویترین های خود برای جلب مشتریان انجام داده اند. برخی از ویترین ها به اندازه ای دیدنی و جذاب هستند كه بیننده حتی پس از خرید به سختی می تواند از تماشای تزیینات ویترین ها دست بردارد. نگاهی به ویترین های برگزیده فروشگاه های بزرگ پاریس در ایام جشن نوئل و سال نو.

مانند هر سال فروشگاه‌های بزرگ پاریس ویترین‌های خود را از اواخر ماه نوامبر تزیین كرده تا برای جشن نوئل (كریسمس) و سال نو آماده باشند. مشهورترین طراحان در تزیین ویترین‌های فروشگاه‌های پاریس دست دارند. در این تصویر عروسك‌های طراحی شده توسط ویكتور دو كاستیان را در ویترینی در فروشگاه پرنتان یك مادر كه كودكش را در آغوش گرفته با لذت تماشا می‌كند.

در فروشگاه بزرگ گالری لافایت شهر پاریس نمایش خوراكی‌ها كه به روی میزهایی مملو از عروسكهایی از قبیل خرگوش، خرس و غیره در ویترین چیده شده اند، یك سنت همیشگی است.

فروشگاه بزرگ گالری لافایت با كمك طراحان مشهور 13 ویترین را به مناسبت جشن سال نو به نمایش می‌گذارد. در این تصویر عروسك‌های كارول ملبس به زیباترین لباسها یك كیك بزرگ نوئل را تزیین كرده‌اند.

چه چیزی در نوئل می‌تواند شیك‌تر از وسایلی ساخته شده از كریستال باكارا باشد؟ تصویر یك ویترین فروشگاه بزرگ پرنتان كه از دكور روسی الهام گرفته و رنگ مسلط آن رنگ سفید كریستال‌های باكارا است.

یكی از ویترین‌های فروشگاه BHV كه در آن از ستون‌ها و چراغهای فلئورسنت استفاده شده است و نشانگر میز شام نوئل است.

یك ویترین فروشگاه پرنتان كه تزیین آن را جان گالیانو به عهده داشته و در آن میز بزرگی به نشانه شام نوئل به همراه عروسك‌هایی با لباس‌های فلكلوریك دیده می‌شود.

تمام ویترین‌ها نه تنها برای كودكان بلكه برای بزرگسالان نیز دیدنی و تماشایی هستند. اما ویترین حاوی اسباب‌بازی‌ها جالب‌ترین ویترین برای كودكان محسوب می‌شود مانند تصویر این ویترین اسباب‌بازی در فروشگاه بزرگ BHV شهر پاریس.

تصویر یكی از ویترین‌های فروشگاه پرنتان كه در آن از عروسك های مشهور روسی (پرنسس نادژا) استفاده شده و لباس‌های این عروسك‌ها را مزون شانل تدارك دیده است.

فروشگاه BHV برای جشن سال نو امسال ژان شارل دوكاستلباژاك طراح مشهور را برای تزیین ویترین‌هایش برگزید.

منظره گنبد مشهور فوشگاه گالری لافایت و كاج تزیین شده و فوق‌العاده آن با 20 متر ارتفاع كه در تمام مدت فصل زمستان در زیر گنبد باقی خواهد ماند.

 

 

سه شنبه 17 آذر 1388  12:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها