0

در هر سنی چه لباسی بپوشیم

 
matin60
matin60
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1388 
تعداد پست ها : 147
محل سکونت : اصفهان

در هر سنی چه لباسی بپوشیم

در هر سنی چه لباسی بپوشیم

بسیاری از خانم ها همیشه با چگونه پوشیدن لباس مشکل دارند، اما مهمتر از همه این است که لباسی بپوشیم مناسب سن ما باشد. در اینجا به شما چند پیشنهاد ساده ارائه می کنیم تا بتوانید در هر سنی که قرار دارید، بهتر لباس مناسب خود را انتخاب کنید. اشتباه نکنید پیشنهادهای ما فقط مختص جوانان نیست، ببینید:          

دهه 20 سالگی: وقتی شما دهه 20 سالگی خود را می گذرانید، در اوج شادابی و سرزندگی هستید، پس لباس های شادبپوشید و آخرین مدهای روز را دنبال کنید. این کاملا طبیعی است. از مدل هایی که می توانید در این سن بپوشید، می توانم به یک شلوار پلیسه دار گشاد و شل با یک بلوز آستین دار نخی نرم و کفش های پاشنه بلند؛ یا یک دامن کلوش با یک کت کوتاه و چکمه های چرم، اشاره کنم.

دهه 30 سالگی: حالا شما می توانید از میان مدل های سال، آنچه را که دوست دارید انتخاب کنید و شاید مانند دوره قبل به پیروی کامل از مد، اهمیت کمتری بدهید.

اگر لباسی به تن شما می آید، آن را بپوشید. شلوار جین که کاملا اندازه  شما است، در هر موقعیتی برای شما مناسب است؛ شلوارهای چاکدار کوتاه که  با چکمه های تا زانو یا کفش های پاشنه بلند پوشیده بشود، نسبت به  شلوارهای تمام قد، شما را جوانتر نشان می دهد. اگر دوست دارید ظاهری  رسمی تر داشته باشید، یک دامن لاله ای شکل جدید یا یک پیراهن دوتکه که قسمت بالاتنه و پایین آن به هم متصل است، با کفش های پاشنه نوک تیز بپوشید. کیف یا کفشی که طرح و رنگ شادی دارد، می تواند حس جوان بودن  بیشتری به شما ببخشد.

دهه 40: خیلی از خانم ها از این سنین شروع به اضافه وزن می کنند، بنابراین باید   لباس هایی بپوشند که اندام آنها را مناسبتر نشان می دهد. یک دامن پارچه

ابریشمی گل برجسته یا فاستونی راه راه تا روی زانو، شما را زیبا و جذاب  نشان می دهد. بهتر است ظاهر کلی خود را ساده و یکدست نشان بدهید، اما  می توانید برای افزودن کمی تزئین و آراستگی بیشتر، از یک کت تزئین شده،  یک کت خز مصنوعی یا جواهرات برجسته استفاده کنید.

دهه 50: خیلی از خانم ها تصور می کنند که با پا گذاشتن به سن 50 سالگی پیر شده‌اند و دیگر نیازی نیست که به مد و ظاهر خود توجه کنند. اما ما به شما

می گوییم که کاملا عکس این مورد درست است؛ شما حالا به مراقبت بیشتری از ظاهر خود نیاز دارید تا جوانتر و سرزنده تر به نظر برسید و دیگران از بودن با شما لذت ببرند. آراستگی صفتی است که همیشه پسندیده است. می توانید یک کت تنگ و متناسب یا یک بلوز که در ناحیه کمر گره می خورد، بپوشید. می توانید با افزودن یک سنجاق سینه زیبا و برجسته، یک گردنبند مروارید یا گوشواره الماس ظریف و کوچک، توجه را به چهره خود معطوف کنید. پارچه های براق و لوکس مانند ابریشم، ساتن و تافته، کاملا برازنده سن شما و بسیار عالی است. اما یادتان باشد که خود را پشت رنگ مشکی مخفی نکنید، به جای آن از رنگهای گرم و روشن استفاده کنید.

دهه 60: کار ما هنوز تمام نشده است، شما بازهم باید به آراستگی خود توجه کنید. ایجاد تعادل کاری است که باید در این سنین بیشتر به آن دقت کنید. اگر بالاتنه ای که انتخاب می کنید حجیم و بزرگ است، آن را با یک شلوار باریک و تنگتر بپوشید. شلوارهای پاچه گشاد هم انتخاب بسیار خوبی است تا نیمه بالایی بدن شما را بهتر نشان بدهد و تعادل بهتری بین اندام شما ایجاد کند.جواهرات ساده  اما با ارزش و گران قیمت، بهترین تزئین برای شما خواهد بود.

دهه 70: در این سن شما می خواهید که باهوش و سرحال به نظر برسید و دیگران به نظر و هوش شما اعتماد کنند. بنابراین قفسه لباس شما باید کلاسیک و همراه تزئینات کافی باشد، تا بتوانبد سبک خاص خود را انتخاب کنید و همانطور که دوست دارید لباس بپوشید. یک کت بلند یا شنل، کت مناسب اندام شما، کت دامن یا کت شلوار است، می تواند انتخاب های خوبی باشد. این لباس ها هیچ گاه از مد نمی رود و همیشه شیک هستند

پنج شنبه 12 آذر 1388  1:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها