0

اينک آخرالزمان بهترين فيلم 3دهه اخير

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

اينک آخرالزمان بهترين فيلم 3دهه اخير

حلقه منتقدان لندن فيلم سينمايي "اينک آخرالزمان" به کارگرداني فرانسيس فورد کوپولا محصول سال 1979 را به عنوان بهترين فيلم 30 سال گذشته سينماي جهان برگزيد.

اسکرين ديلي اعلام کرد: "اينک آخرالزمان" که پس از اکران در سال 1979 جوايز فراواني برد و تحسين سينمادوستان و منتقدان سراسر جهان را برانگيخت، از نگاه حلقه منتقدان لندن برترين فيلم 30 سال گذشته شناخته شد. اين حلقه از سال 1980 به بعد هر سال برگزيدگان سينماي جهان را از نگاه خود معرفي مي‌کند.

فيلم کوپولا در فهرست برترين‌هاي حلقه منتقدان لندن بالاتر از فيلم‌هاي سينمايي "فهرست شيندلر" به کارگرداني استيون اسپيلبرگ، "زندگي ديگران" ساخته فلورين هنکل فن دونرسمارک، "نابخشوده" به کارگرداني کلينت ايستوود و "کوهستان بروکبک" ساخته آنگ لي ايستاد. ضمن اينکه "اينک آخرالزمان" در نظرسنجي لندني‌ها برتر از فيلم‌هاي خارجي هم قرار گرفته است.

جيسن سولومونز رئيس حلقه منتقدان لندن ضمن ستايش از فيلم کوپولا به عنوان "برنده‌اي شايسته" گفت: "اينک آخرالزمان" گرچه 30 سال پيش ساخته شد و به نمايش درآمد، اما پيام ضد جنگ آن هنوز هم از نگاه منتقدان ارزشمند است. گرچه تمام 10 فيلم فهرست برترين‌هاي 30 سال اخير سينماي جهان فيل‌هايي ارزشمند و ماندگار هستند.

مراسم اهداي سي‌امين دوره جوايز ساليانه حلقه منتقدان لندن روز 18 فوريه برگزار مي‌شود و جامعه ملي پيشگيري از خشونت عليه کودکان از آن حمايت مي‌کند.
 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 12 آذر 1388  8:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها