0

جستجوگر گوگل پوست می‌اندازد

 
hojatpoor
hojatpoor
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 661
محل سکونت : اصفهان

جستجوگر گوگل پوست می‌اندازد

جستجوگر گوگل پوست می‌اندازد

ظاهر جدید جستجوگر گوگلمدتی بود که از ظاهر جستجوگر گوگل انتقاداتی می‌شد. منتقدین بر این باور بودند که ظاهر گوگل بیش از حد خشک و قدیمی است و از زیبایی و جذابیت کافی برخوردار نیست. گوگل اگرچه در این زمینه بیشتر توجه و سعی خودش را به کیفیت نتایج جستجو معطوف کرده‌‌است اما همواره با تغییرات بزرگ و کوچکی که در صفحه اول وبسایت خودش داده‌است سعی نموده کاربران احساس راحتی بیشتری کنند.
چند روز پیش گوگل اعلام کرد که در حال برنامه‌ریزی برای ارائه ظاهر جدیدی از مرورگر خود است.در آن زمان تنها اسکرین‌شات‌های معدودی موجود بود و البته در صحت همان‌ها نیز تردید وجود داشت تا اینکه امروز وبلاگ Gizmodo راهی را برای دیدن نسخه جدید مرورگر گوگل معرفی کرده است. اولین چیزی که از ظاهر جدید متوجه می‌شویم تغییر دکمه‌های جستجو در قسمت‌های مختلف سایت است. دکمه‌های آبی ‌رنگ جدید، در عین سادگی زیبا هستند و در سیستم‌عامل‌های مختلف نمایش یکسانی خواهند داشت.How to Try the New Google Search

تغییر قابل توجه دیگری که بوجود آمده‌است نوار کناریست که در نتایج جستجو ظاهر می‌شود. این نوار در نسخه جدید بصورت پیش‌فرض نمایش داده می‌شود و به نظر می‌رسد طراحان رابط کاربری گوگل از استقبال کاربران از این نوار کاربری در جستجوگرهای بینگ و یاهو الهام گرفته‌اند. نوار جدید با طراحی جدید و استفاده از آیکن‌های رنگی امکان مشاهده نتایج جستجو را در زمینه‌های مختلف نظیر کتاب‌ها، وبلاگ‌ها، نقشه‌ها و … به کاربران می‌دهد.

How to Try the New Google Search


مشاهده جستجوگر جدید گوگل بسیار ساده است :
1. به آدرس اصلی جستجوگر گوگل بروید : Google.com
2. کد جاوااسکریپت زیر را بصورت کامل کپی گرفته و در نوار آدرس قرار دهید و اینتر را بفشارید.

javascript:void(document.cookie="PREF=ID=20b6e4c2f44943bb:U=4bf292d46faad806:TM=1249677602:LM=1257919388:S=odm0Ys-53ZueXfZG;path=/; domain=.google.com");

3. حالا مجددا به Google.com بازگردید ، اگر همه چیز درست باشد جستجوگر جدید را خواهید دید.

نظر شما در مورد ظاهر جدید چیست ؟‌ البته باید بخاطر داشته باشید که این تغییرات صرفا در ظاهر مرورگر هستند و نباید انتظار نتایج متفاوتی را داشت.اما گوگل برای آن هم مشغول برنامه‌ریزی و آزمایش است.

منبع : پارسیش
چهارشنبه 11 آذر 1388  6:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها