0

نرم افزار پاک کردن اجسام در عکس بدون تغییر در پس زمینه آن ها Image Mender v1.21

nori200
nori200
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 1294

نرم افزار پاک کردن اجسام در عکس بدون تغییر در پس زمینه آن ها Image Mender v1.21

به حال برایتان پیش آمده که بخواهید جسمی را از یک عکس حذف کنید؟ مثلآ مانند عکس زیر شناگری قصد پریدن در آب را دارد و شما می خواهید آن را حذف کنید به طوری که در پشت آن و زمینه تصویر تاثیری از حذف شناگر مشاهده نشود. معمولآ این کار ها را با نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ انجام می دهند ولی همانطور که می دانید این نرم افزار ها دارای محیطی حرفه ای و بسیار پیچیده هستند که تنها افراد که تجربه ی کار با آن را دارند قادر به انجام چنین کارهایی با آن هستند. امروز در کمیاب آنلاین نرم افزار بسیار ساده ای را برایتان آماده کرده ایم که تنها کار آن حذف اجسام در عکس است بدون اینکه در پس زمینه تغییری ایجاد شود.

برای دانلود در این مکان کلیک کنید

راسخون امید به زندگی

دوشنبه 9 آذر 1388  1:45 PM
تشکرات از این پست
azadeh_barate
azadeh_barate
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : -3

پاسخ به:نرم افزار پاک کردن اجسام در عکس بدون تغییر در پس زمینه آن ها Image Mender v1.21

با سلام من با توجه به رشته تحصیایم وکار با فتوشاپ اما ان را هم دانلود کردم عالی بود تشککککککککککککککککککککککککککککککککککککرررررررررررررررررررررررر
پنج شنبه 26 آذر 1388  3:43 AM
تشکرات از این پست
azadeh_barate
azadeh_barate
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : -3

پاسخ به:نرم افزار پاک کردن اجسام در عکس بدون تغییر در پس زمینه آن ها Image Mender v1.21

با سلام من با توجه به رشته تحصیایم وکار با فتوشاپ اما ان را هم دانلود کردم عالی بود تشککککککککککککککککککککککککککککککککککککرررررررررررررررررررررررر
پنج شنبه 26 آذر 1388  3:43 AM
تشکرات از این پست
cooper
cooper
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 689

جالب بود
Learn from yesterday, live for today,hope for tomorrow.The important thing is not to stop questioning.
Albert Einstei

پنج شنبه 26 آذر 1388  7:03 PM
تشکرات از این پست
shahdan
shahdan
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 1485

اين برنامه كاربرد زيادي دارد - ممنونم . پاسخ به:نرم افزار پاک کردن اجسام در عکس بدون تغییر در پس زمینه آن ها Image Mender v1.21
سلامت باشید
شنبه 28 آذر 1388  10:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها