0

یک برزیلی تماشاگر ایرانی را کتک زد

 
e_nabizadeh
e_nabizadeh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 356
محل سکونت : تهران

یک برزیلی تماشاگر ایرانی را کتک زد

یک برزیلی تماشاگر ایرانی را کتک زد


  در اتفاقی تلخ در ورزشگاه تختی انزلی مهاجم برزیلی ملوان یک تماشاگر ایرانی را کتک زد.

به گزارش فارس، روز گذشته و در پایان دیدار ملوان و ذوب‌آهن اصفهان، آدریانو آلوز در صحنه‌ای با یک تماشاگر ایرانی در حمایت از محمد احمدزاده درگیر شد و این تماشاگر را کتک زد. فیلیپ دسوزا هموطن او نیز در این صحنه حضور داشت اما این بازیکن برزیلی ظاهرا در درگیری شرکت نداشته است. 

اردشیر پورنعمت مدیرعامل باشگاه ملوان با تایید این خبر به خبرگزاری فارس، گفت: متاسفانه من هم شنیدم که چنین اتفاقی رخ داده است اما هنوز این درگیری برایمان به صورت مستند محرز نشده است. باید ریشه‌یابی کنیم تا ببینیم چرا چنین اتفاقی افتاده است. به هیچ احدی اجازه تعرض به تماشاگرانمان را نمی‌دهیم؛ چه ایرانی باشند و چه خارجی. با اتباع بیگانه برخورد شدیدتری خواهیم کرد. 

وی در مورد اینکه طبق قانون احتمال لغو پروانه کار بازیکن خارجی این تیم به دلیل درگیری با یک ایرانی وجود دارد گفت: طبق قانون و رای مراجع قضایی با فرد خاطی در صورت محرز شدن جرمش برخورد خواهیم کرد حتی اگر بحث لغو پروانه کار نیز در میان باشد. ما به خارجی‌ها پول می‌دهیم تا برایمان بازی کنند نه اینکه به تماشاگرانمان بی‌احترامی کنند. باید این قضیه مستند و محرز شود در آن صورت با بازیکن خاطی برخورد شدیدی خواهیم کرد.
یک شنبه 8 آذر 1388  2:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها