0

جی میل را آفلاین بخوانید

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

جی میل را آفلاین بخوانید

شبکه ایران: با این قابلیت کاربر می‌تواند به مدیریت ایمیل‌های خود بدون اتصال به اینترنت دسترسی داشته باشد.

به گزارش پایگاه اینترنتی "تک‌اسپوت" شرکت گوگل اعلام کرد که قابلیت مرور آفلاین را در صندوق پست الکترونیکی "جیمیل" (Gmail) فعال کرده است.

طبق اعلام این شرکت این قابلیت به خاطر تقاضای زیاد کاربران به جیمیل اضافه شده و کاربران از امروز می‌توانند از جیمیل آفلاین لذت ببرند.

با این قابلیت شما می‌توانید به راحتی به مدیریت و یا خواندن ایمیل‌های خود بپردازید بدون آنکه نیازی به اتصال به اینترنت داشته باشید.

با اضافه‌شدن این گزینه، صندوق پست الکترونیکی جیمیل شرکت گوگل هر چه بیشتر به قابلیت یک برنامه رومیزی و در دسترس نزدیک شده و زنگ هشدار را برای برنامه پست الکترونیکی مایکروسافت یعنی "اوت‌لوک" به صدادر می‌آورد.

برای استفاده از این قابلیت شما دو گزینه پیش‌رو دارید:

یا باید سیستم عامل گوگل کروم داشته باشید و یا در غیر این صورت از سایت ابزار گوگل به نام gears.google.com پلاگین مخصوص را برای مرورگر فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر دانلود و نصب نمایید.

بعد از این کار گزینه "Offline Gmail" را در تنظیمات زبانه (Tab) آزمایشگاه (Lab) فعال کرده و پس از آن هنگامی که شما دوباره وارد جیمیل شوید گزینه آفلاین را در گوشه سمت راست صفحه جیمیل خود مشاهده خواهید کرد.

شایان ذکر است شما می‌توانید در زبانه (Tab) آزمایشگاه گوگل همیشه به پروژه‌های آینده گوگل دسترسی پیدا کنید.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 8 آذر 1388  7:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها