0

مسابقه مفهومی قرآن «مشكات»

seyedjafarfatemi
seyedjafarfatemi
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1643

مسابقه مفهومی قرآن «مشكات»

مسابقه مفهومی قرآن «مشكات»؛ حركتی نو در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی

مسئول پايگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه مشكات هدايت رهروان، از برگزاری مسابقات‌ مفهومی قرآن كريم در قالب نرم‌افزاری بر اساس 30 جزء قرآن در دو بخش نوجوانان و بزرگسالان در اين سايت خبر داد.

پايگاه‌ اطلاع‌رسانی «مشكات هدايت رهروان» در يك حركت بكر مسابقه‌ای مرحله‌ای مبنی بر مفاهيم قرآن كريم در سطح كشور در دو بخش نوجوانان و بزرگسال طراحی كرده كه تمامی اقشار جامعه می‌توانند با مراجعه و عضويت در اين پايگاه در اين مسابقات شركت كنند.

اين مؤسسه از دو منبع نرم‌افزاری همچون نرم‌افزار «مشكات 2» و «مشكات نوجوان» مؤسسه نرم‌افزاری تبيان، برای طرح سؤالات خود استفاده كرده است كه از امتيازات اين پروژه می‌توان به سراسری و جهان‌شمولی بودن و استمرار مسابقه اشاره كرد.

دسترسی به اين مسابقه از طريق اينترنت و اينترانت فراهم شده است و نهايتاً در 30 مرحله، بر اساس 30 جزء قرآن كريم در طی سه سال برگزار می‌شود و ساليانه 10 جزء قرآن مورد بررسی قرار می‌گيرد و اين 10 جزء در 10 ماه و هر ماه به 4 مسابقه هفتگی تقسيم كه بر اساس اين تقسيم‌بندی‌ها 5 سؤال چهارگزينه‌ای هر هفته به صورت رندوم (تصادفی) در دسترس كاربران قرار می‌گيرد.

اين نرم‌افزارها به عنوان بانكی جامع هميشه در اختيار كاربر قرار می‌گيرد و كاربر می‌تواند بدون محدوديت به آن مراجعه كند؛ بنابراين مسئولان مؤسسه مشكات هدايت رهروان، نرم‌افزار را به عنوان منبع قرار دادند تا مانند كتاب تنها حكم زينت‌بخشی كتابخانه را پيدا نكند.

علاقه‌مندان و كاربران با شركت در اين دوره مسابقات مفهومی می‌توانند ساليانه با 200 نكته قرآنی آشنا ‌شوند؛ اين مؤسسه برای طرح سؤالات بخش بزرگسالان يك هفته در ميان از تفسير نور و تفسير نمونه استفاده كرده‌اند.

همچنين در بخش نوجوان بر اساس كلمات قرآن، مقالات و احاديث آيات مورد نظر 15 سؤال به صورت رندوم (تصادفی) در اختيار مخاطبان نوجوان قرار می‌گيرد و در پايان هر ماه با قرعه‌كشی در ميان افراد شركت كننده به 55 نفر جايزه 20000 تومانی اهدا می‌شود و در پايان مرحله دهم كاربران با امتيازات خود می‌توانند در قرعه‌كشی سراسری شركت كنند.

از جوايز پايانی مرحله دهم مسابقه مفهومی قرآن كريم «مشكات» می‌توان به 5 كمك هزينه عمره مفرده، 5 كمك هزينه عتبات، 5 كمك هزينه مشهد مقدس و 70 جايزه 400000 تومانی اشاره كرد كه تبيان، سازمان تبليغات اسلامی، نشر الكترونيك، كانون‌های مساجد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجمع كتاب ‌شهر سراسر كشور حاميان اين طرح هستند.

برای شركت در اين مسابقه اينجا كليك كنيد!

به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ،  شمعي روشن کنید.
شنبه 7 آذر 1388  1:33 AM
تشکرات از این پست
azadeh_barate
azadeh_barate
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : -3

پاسخ به:مسابقه مفهومی قرآن «مشكات»

سلام من قبلا از طریق یه سایت دیگه مطلع شده بودم اما نتونستم با موسسه مشکات در اصفهان تماس پیدا کنم که بخرم سی دی مشکات را به موسسه در تهران زنگ زدم میخواستم ببینم اگه نمیشه از اصفهان خودمون بخرم تا دیگه بیشتر از این دیر نشده چون 2مرحله اش رفته من هزینه پستی وپول سی دی را بریزم به حساب واز تهران برام بفرستند
باتشکر
پنج شنبه 26 آذر 1388  12:11 AM
تشکرات از این پست
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5887

شما می توانید این برنامه را از فروشگاه  تبیان خریداری کنید. و اگر می خواهید کمی تخفیف (حدود 8 درصد) بگیرید، از طریق یکی از بازاریابان تبیان خرید کنید . من یکی از کدهای بازاریابی را برای شما قرار می دهم.
شما به این دو آدرس بروید
 http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=872&shopid=1&categoryid=219&dollarsale=0&sellerid=0
http://www.tebyan.net/index.aspx? PID=872&DOLLARSALE=0&PageSize=10&SHOPID=1&CATEGORYID=219&SELLERID=0&PageIndex=1
وبا تعیین محصولاتی که قصد تهیه آنرا دارید، به سبد خرید بروید وبا تایید نهایی کردن، کد بازاریابی 404751 را وارد کنید.و انشاا... بسته خود را ظرف نهایتا یک هفته دریافت کنید. موفق باشید
پنج شنبه 26 آذر 1388  2:02 PM
تشکرات از این پست
azadeh_barate
azadeh_barate
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : -3

با سلام من  سی دی را میخواستم که کد قرعه کشی را داشت از کجا باید تهیه کنم
به اون دو سایت رفتم ولی سی دی مشکات را نداشت
با تشکر
شنبه 28 آذر 1388  12:58 AM
تشکرات از این پست
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5887

سلام. در مورد سي دي بايد بدونيد که اين سي دي متعلق به موسسه تبيان است و البته در چند فروشگاه در مناطق مختلف کشور (از جمله اصفهان) عرضه مي شود. شما مي توانيد از طريق مسيرهايي که گفته شد، اين سي دي ها را تهيه کنيد. لازمه بدونيد که مسابقه مشکات براي مقطع بالاي ديپلم و مشکات جوانان براي رده زير ديپلم برگزار مي شود. و اگر از فروشگاه هايي که گفته شده، نرم افزار را تهيه کنيد، کد نرم افزار را هم دارند.

اگر قصد خريد از فروشگاه اصلي آن (فروشگاه تبيان) را داريد: وقتي به مسيرهاي گفته شده در پست قبلي جوع کرديد، سمت راست محصولات موسسه تبيان را خواهيد ديد، که با انتخاب هر محصولي (آدرس اولي مشکاة نوجوانان ، و از آدرس دوم مشکات (نگارشدوم) DVD )، همان محصول در سمت چپ (همان صفحه) به سبد خريد شما اضافه مي شود. شما با کليک کردن بر روي گزينه خريد (کنار هر محصولي که مي خواهيد بخريد) و سپس کليک بر روي سبد خريد، مي توانيد مراحل خريد را ادامه دهيد. صفحه سبد خريد که باز شد، اگر گزينه تاييد را بزنيد به صفحه نهايي مي رسيد که در اين قسمت اگر کد بازاريابي (404751) را هم (در بالاي صفحه وارد کنيد و دکمه ثبت را بزنيد) از تخفيف هم برخوردار خواهيد شد. بعد از پر کردن مشخصاتتان (در پايين صفحه) و تاييد کردن آن، کد پيگيري به شما داده مي شود که مي توانيد از همان آدرس هايي که درپست قبلي گفته شد مراحل بعدي را ادامه دهيد. در صورتي که مشکلي پيش آمد بپرسيد، انشاالله جواب خواهم داد. موفق باشيد.

شنبه 28 آذر 1388  2:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها