0

دعاي عرفه در 160 مسجد استان يزد برگزار مي‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

دعاي عرفه در 160 مسجد استان يزد برگزار مي‌شود

معاون فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي استان يزد گفت: دعاي پرفيض عرفه فردا در بيش از 160 مسجد استان يزد برگزار مي‌شود.

حجت‌الاسلام علي كارگر امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در يزد اظهار داشت: اين مراسم معنوي همزمان با مركز استان يزد در تمامي شهرستان‌هاي استان نيز در مكان‌هاي مختلفي از جمله حسينيه‌ها، مساجد و تكايا برگزار خواهد شد.
وي خاطرنشان كرد: اين مراسم در مركز استان يزد در گلزار شهداي امامزاده جعفر(ع)، حسينيه آيت‌الله خامنه‌اي، حسينيه ام‌الائمه، مجتمع فرهنگي كربلا، مسجد ولايت صفائيه، مسجد حضرت رقيه (س)، مسجد ابوالفضل (ع)، مسجد جامع نجف و مسجد مهديه ابرندآباد شاهديه برگزار خواهد شد.
كارگر با اشاره به فيض عظيم اين دعا و بيان اينكه دعاي عرفه راز و نياز مخلص‌ترين و بهترين بنده خدا، حضرت امام حسين(ع) است، از مردم استان يزد دعوت كرد تا در اين مراسم باشكوه حضور يابند و از فضائل اين دعاي معنوي بهره‌مند شوند.
وي يادآور شد: مراسم دعاي عرفه امروز در صحراي عرفات مكه برگزار شده و اميدواريم فردا نيز اين مراسم باشكوه هرچه تمام‌تر در سراسر كشور جمهوري اسلامي ايران برپا شود.
كارگر اين دعا را مملو از مضامين بلند اخلاقي، عرفاني و انسان‌ساز خوان و بيان داشت: عرفه روز دعا و نيايش است و بر اساس احاديث افرادي كه در شب‌هاي قدر توفيق توبه و استغفار را از دست داده‌اند، اين فرصت براي آنها در روز عرفه مهياست.
وي ادامه داد: خداوند متعال در اين روز كه به روز نيايش معروف است، بندگان خود را به عبادت و اطاعت خويش فرا مي‌خواند و خوان كرم و احسان و لطف خود را براي آنان مي‌گستراند و درهاي مغفرت و بخشش و رحمت خود را به روي آنها مي‌گشايد. 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 5 آذر 1388  10:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها