0

آينده خوب اقتصادي در انتظار شهرهاي همسايه راه‌آهن است

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

آينده خوب اقتصادي در انتظار شهرهاي همسايه راه‌آهن است

مديركل راه‌آهن شرق توجه به چرخه صنعت ريلي را باعث اعتماد و اطمينان صاحبان بار و كالا به راه‌آهن و رونق اقتصادي شهرهاي اطراف آن دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از طبس، محمد پورفخري بهابادي صبح امروز در گردهمايي بازاريابي اداره كل راه‌آهن شرق كه در دفتر فرماندار ويژه تربت حيدريه برگزار شد به تشريح مزاياي استفاده از حمل و نقل ريلي در مقايسه با حمل و نقل جاده‌اي پرداخت.
وي امنيت بالاي حمل و نقل ريلي با توجه به نوساز بودن خط آهن هزار كيلومتري محور بافق - كاشمر، كوتاه شدن مسير حمل بار در محور سرخس - بندرعباس به ميزان 800 كيلومتر و وجود سيستم پيشرفته علائم الكتريكي كنترل سير و حركت قطارها در كل محور بافق - كاشمر را از مزاياي حمل و نقل ريلي و راه‌آهن شرق برشمرد.
مديركل راه آهن شرق افزود: با توجه به قابليت‌هاي بالاي اداره كل راه‌آهن شرق در حمل و نقل انواع بار، واقع شدن در كريدور سرخس - بندرعباس، نزديكي به مراكز عمده بار و معادن متعددي همچون سنگ‌آهن، زغال‌سنگ، خاك‌نسوز، سيمان، سيليس و صنايع مختلف، مستعد بودن منطقه از لحاظ اقتصادي و امكان صادرات كالا از طريق راه‌آهن شرق آينده درخشان اقتصادي در انتظار مردم منطقه است.
وي ادامه داد: تربت حيدريه و خواف از پتانسيل رشد و بازدهي بسيار بالايي در زمينه واگذاري بار به راه‌آهن برخوردار هستند كه اداره كل راه‌آهن شرق آمادگي كامل براي ارائه خدمت در زمينه جابه‌جايي بار به سراسر شبكه ريلي كشور را دارد.
پورفخري بهابادي با اشاره به تعرفه‌هاي مناسب اداره كل بازرگاني و بازاريابي راه‌آهن از اعمال تخفيف كرايه خوب به صاحبان بار خبر داد و از فرمانداري ويژه تربت حيدريه خواست؛ براي تشويق و جذب صاحبان صنايع و معادن و كارگزاران عرصه واردات و صادرات كالا براي استفاده از حمل و نقل ريلي تلاش كنند.
به گزارش فارس؛ اين جلسه با حضور فرماندار تربت حيدريه و 40 نفر از صاحبان معادن، صنايع، كالا و بازرگانان عرصه واردات و صادرات شهرستان‌هاي تربت حيدريه و خواف و به منظور تبادل‌نظر، بررسي مشكلات و ارائه راهكارهاي مناسب در زمينه استفاده از حمل و نقل ريلي و گمرك و در دفتر فرماندار ويژه تربت حيدريه برگزار شد. 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 5 آذر 1388  10:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها