0

150 طرح عمراني از محل اعتبارات خشكسالي در يزد اجرا مي‌شود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

150 طرح عمراني از محل اعتبارات خشكسالي در يزد اجرا مي‌شود

رئيس اداره بازسازي سازمان مديريت بحران كشور گفت: در سال جاري 150 طرح عمراني از محل اعتبارات خشكسالي در مناطق مختلف استان يزد اجرا مي‌شود.

  محمد حديديان عصر امروز در نشستي با مسئولان استان يزد در شهرستان ابركوه اظهار داشت: اين طرح‌ها شامل تفكيك آب فضاي سبز شهرداري‌ها از آب شرب شهروندان، احيا و مرمت قنوات،‌ ساخت استخرهاي ذخيره آب كشاورزي، برقدار كردن چاه‌هاي آب كشاورزي و مرمت انبارهاي مراتع و ايجاد كانال‌هاي عمومي آبياري است.
وي خاطرنشان كرد: براي اجراي اين طرح‌ها بالغ بر 179 ميليارد ريال اختصاص يافته است.
وي عنوان كرد: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، قرار است تقريبا تمام اين طرح‌هاي احداث شده از محل اعتبارات خشكسالي مربوط به بخش كشاورزي باشد.
حديديان با بيان علت اين امر يادآور شد: بيشترين خسارات در زمان خشكسالي متوجه بخش كشاورزي و كشاورزان مي‌شود و از اين طريق تلاش مي‌شود تا بخشي از مشكلات و كمبودهاي بخش كشاورزي استان‌هاي مختلف برطرف شود.
به گزارش خبرگزاري فارس؛ رئيس اداره بازسازي سازمان مديريت بحران كشور كه به منظور ارزيابي وضعيت انتقال آب شرب به ابركوه سفر كرده است، از اتاق بحران و چند طرح در دست اجراي ستاد حوادث اين شهرستان از جمله ديوار ساحلي رودخانه گاشار بازديد كرد.
شهرستان ابركوه يكي از قطب‌هاي كشاورزي استان يزد به شمار مي‌رود. 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 5 آذر 1388  10:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها