0

سمت جديد حسین رضازاده

 
seyedjafarfatemi
seyedjafarfatemi
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 1643
محل سکونت : اصفهان

سمت جديد حسین رضازاده

جام جم آنلاين: اواخر دوره مديريتي محسن مهرعليزاده بود كه حسين رضازاده در مصاحبه‌اي اعلام كرد كه تا چند سال ديگر، رئيس فدراسيون وزنه‌برداري خواهد شد.

شايد در آن زمان، كسي چندان اين صحبت رضازاده را جدي تلقي نكرد، اما حالا كه 4 سال از آن زمان گذشته، افتخارآفرين وزنه‌برداري خود را بيش از پيش به صندلي رياست اين رشته نزديك‌تر مي‌بيند.

البته شايد اگر محمد علي‌آبادي سال گذشته چراغ سبز نشان مي‌داد، حسين رضازاده در راس فدراسيون وزنه‌برداري جايگزين بهرام افشارزاده مي‌شد؛ مديري كه به واسطه تصدي دبير كلي كميته ملي المپيك به ضرورت بايد مديريت فدراسيون وزنه‌برداري را به فرد جديدي واگذار مي‌كرد.

در آن مقطع، افشارزاده گزينه پيشنهادي‌اش رضازاده بود، اما وقتي خوب موضوع مورد ارزيابي قرار گرفت، مسوولان سازمان به اين نتيجه رسيدند كه فعلا براي رياست رضازاده زود است، بويژه آن كه استفاده از علي دايي در راس تيم ملي فوتبال، چشم‌انداز مثبتي را پيش‌روي مسوولان امر قرار نمي‌داد.

براي همين نيز قرار بر اين شد كه رضازاده در مسووليت مديريت تيم‌هاي ملي و سرمربي تيم ملي بزرگسالان به كارش در وزنه‌برداري ادامه دهد.

اما امروز كه مديريت سازمان عوض شده، شرايط فرق كرده است، جدا از همكاري حميد سجادي و حسين رضازاده در هيات مديره سايپا، علي سعيدلو نيز بدش نمي‌آيد كه حوزه مسووليتي قهرمان اردبيلي وزنه‌برداري را گسترش دهد. منابع نزديك به سازمان در اين خصوص معتقدند كه حكم سرپرستي فدراسيون وزنه‌برداري طي روزهاي اخير به نام رضازاده انشا خواهد شد تا وي كه هم‌اينك در رقابت‌هاي جهاني گويانگ كره جنوبي حضور دارد، در بازگشت از كره شرايط را متفاوت‌تر از پيش براي خود ببيند.

خود حسين رضازاده نيز قبل از ترك تهران و عزيمت به رقابت‌هاي جهاني در گفتگو با «جام‌جم» تصريح داشت كه موضوع سرپرستي‌اش در فدراسيون تمام شده است و از ما خواست فعلا اين مساله را رسانه‌اي نكنيم، اما با توجه به اين ‌كه موضوع حضور رضازاده در راس فدراسيون وزنه‌برداري تقريبا تمام شده است، مناسب ديديم اين موضوع را به سمع و نظر شما برسانيم.
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ،  شمعي روشن کنید.
پنج شنبه 5 آذر 1388  5:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها