0

اخبار ورزش گیلان

 
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

اخبار ورزش گیلان

جدیدترین اخبار ورزش گیلان
    
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:13 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

احمدزاده: جرات برگزاري ديدار تداركاتي را نداشتيم

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: جرات نكرديم در نيم فصل ليگ ديدار تداركاتي برگزار كنيم.

محمد احمدزاده در گفت و گو اظهار داشت: نيم فصل ليگ برتر را خيلي ساده سپري كرديم زيرا نه بازيكن جذب كرديم و نه به اردو رفتيم. تيم‌هايي كه به اردو رفتند وضعيتشان خيلي خوب بود اما شرايط برپايي اردو و جذب بازيكن را نداشتيم.
سرمربي ملوان در مورد اينكه مشكلات مالي عامل جذب نكردن بازيكن بود، تاكيد كرد: براي جذب بازيكن هم پول مهم است و هم اينكه بازيكني وجود داشته باشد كه بتواند مشكلات تيم را برطرف كند. گاهي اوقات اگر پول هم داشته باشيد نمي‌توانيد بازيكن مورد نظرتان را جذب كنيد.
احمدزاده در مورد اينكه درنيم فصل دوم ملوان چه جايگاهي خواهد داشت؛ يادآور شد: شرايط در نيم فصل دوم سخت‌تر خواهد شد. معمولا تيم‌ها با احتياط بيشتري به ميدان مي‌آيند و در امتياز دادن خساست به خرج خواهند داد و مهرباني‌هاي نيم فصل اول ديده نخواهد شد. با اين حال معتقدم مي‌توانيم جايگاهي بهتر از هشتمي كسب كنيم. بازيكنان ملوان توانايي‌هاي زيادي دارند. در نيم فصل اول هم ما بالاتر از تيم‌هايي كه دو سه برابر ملوان هزينه كرده بودند قرار گرفتيم. بنابراين در پايان ليگ هم اين اتفاق مي‌تواند تكرار شود.
سرمربي ملوان در مورد سفر مديرعامل باشگاه به پاكستان و غيبت در نيم فصل گفت: ايشان هنوز هم در سفر هستند با اين حال جايگزين دارند. البته من هر مشكلي بوده با دكتر فيروزآبادي رئيس هيات مديره حل كرده‌ام و ايشان به من لطف داشته‌اند و همواره در دسترس ملوان قرار داشتند.
احمدزاده در مورد بازي تداركاتي گفت: جرات برگزاري ديدار تداركاتي نداشتيم. در شرايطي كه اكثر تيم‌ها در مناطق خوش و آب و هوا اردو زده‌اند ما زير باران در حسن رود تمرين مي‌كنيم و با توجه به زمين گل آلود تمرين از ترس مصدوميت بازيكنان ترجيح داديم بازي تداركاتي برگزار نكنيم. در سه روز اخير بارندگي زيادي در گيلان شده است.
وي ادامه داد: قرار بود روز جمعه با سپيدرود بازي دوستانه داشته باشيم كه به دليل بارش شديد اين مسابقه را لغو كرديم. بنابراين پيش از ديدار با ذوب آهن مسابقه تداركاتي نخواهيم داشت و بيشتر بازيكنان تيم با خودشان بازي كردند.
احمدزاده در مورد ديدار هفته آينده با ذوب آهن خاطرنشان كرد: ميزبان هستيم اما ديدار سختي پيش رو داريم با اين حال اگر غفلت نكنيم و براي حريف موقعيت ايجاد نكنيم مي‌توانيم پيروز اين مسابقه در روز جمعه باشيم.
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:15 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

احمدزاده: باختن به اردن با این مربی عجیب نیست

انتخاب قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی اشتباه بود
احمدزاده: باختن به اردن با این مربی عجیب نیست

شکست تیم ملی مقابل اردن برای هیچکس پذیرفتنی نیست به ویژه برای کسانی که منتقد افشین قطبی سرمربی تیم ملی بوده و هستند و معتقدند این مربی برخلاف وعده‌ وعیدهایش هیچ تغییر و حرکت مثبتی در تیم ملی انجام نداده است.
محمد احمدزاده سرمربی تیم ملوان انزلی و یکی از منتقدان افشین قطبی در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران با انتقاد از عملکرد سرمربی تیم ملی و ملی‌پوشان، تنها راه خروج فوتبال ایران از بن‌بست فعلی را تغییر کادر فنی می‌داند. او معتقد است فدراسیون فوتبال در انتخاب قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی اشتباه کرده است. 
بازی تیم ملی مقابل اردن را تماشا کردید، نظرتان چیست؟
من بازی را ندیدم اما از هر کس پرسیدم همه ناراضی بودند و می‌گفتند تیم ملی اصلا خوب بازی نکرد و حرفی برای گفتن نداشت. به نظرم باختن به اردن با قطبی چیز عجیبی نیست!
منظورتان این است که تفکرات قطبی باعث شکست ایران شد؟
اگر شما به روند حرکتی تیم ملی نگاه کنید در همین سه بازی اخیر مشخص می‌شود عیب کار کجاست! در بازی ایسلند تیم ملی خوب بازی کرد چرا‌که بازیکنان تازه‌ از تیم‌های باشگاهی ترخیص شده بودند و تحت تاثیر تمرینات باشگاهی قرار داشتند و بازی نسبتا خوبی ارائه کردند. اما از زمانی که آنها با تفکرات و تاکتیک‌های قطبی تمرین کردند وضعیت بدتر و بدتر شد. با مقدونیه مساوی کردیم و به اردن باختیم. 
به نظرتان بزرگ‌ترین مشکل تیم ملی در مقطع فعلی چیست و برای خروج از بن‌بست چه کار باید بکنند؟
بزرگ‌ترین مشکل تیم ملی کادر فنی است! تیم ملی نیاز به تغییر در کادر فنی دارد و فدراسیون باید در انتخاب و تصمیمش تجدیدنظر کند!
منظورتان از تغییر، اضافه شدن مربی جدید به کادر فنی است یا برکناری قطبی و انتخاب سرمربی جدید؟
من با صداقت می‌گویم فدراسیون فوتبال در انتخاب قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی اشتباه کرد. ادامه راه با این مربی اصلا به صلاح تیم ملی و فوتبال ایران نیست. ایشان که مربیان ایران را قبول ندارد و انگار یادش رفته اولین سرمربیگری‌اش در فوتبال ایران بوده و بازیکنانی که با آنها کار کرده حاصل تربیت مربیان ایرانی بوده. واقعا جای تاسف دارد که یک مربی گمنام باید در ایران اسمی برای خودش دست و پا بکند و بعد علیه ایران و فوتبال ایران حرف بزند و جالب از آن اینکه مردم هم در نظرسنجی بالای 60 درصد به او رای مثبت بدهند!
به نظر شما باید یک مربی خارجی هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد؟
نفی قطبی به منزله زیر سئوال بردن مربیان ایرانی نیست. اتفاقا به نظرم من باید به مربیان فعلی و کسانی که دلشان برای فوتبال ایران می‌سوزد میدان داد. همین تیم ملی نوجوانان ما با یک مربی بی‌ادعای ایرانی در جام جهانی نوجوانان خوش درخشید و تیم والیبال ایران هم با یک مربی ایرانی در مسابقات قاره‌ای نتایج خوبی گرفته است.
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:16 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

ایفتخارات ملوان

ایفتخارات ملوان
۱۳۴۸ : باشگاه راه دکفته
۱۳۵۱ : وارد لیگ دسته اول ایران ببوسته ( جام تخت جمشید )
۱۳۵۲ : بهترین تیم شهرستانی ایران ببوسته در جام تخت جمشید با کسب مقام پنجم ، مقام دوم در جام عمران منطقه ای پاکستان
۱۳۵۳ : مقام ششم در جام تخت جمشید کسب بوکود، عزیز اسپندار با ۱۰ گل زده آقای گل ببوسته
۱۳۵۴ : مقام هفتم در جام تخت جمشید بدست باورده
۱۳۵۵ : بخترین تیم شهرستانی ایران در جام تخت جمشید ( مقام هفتم ) ، قهرمان اولین دوره جام حذفی ایران با پیروزی ۴ بر یک مقابل تراکتورسازی تبریز
۱۳۵۶ : بخترین تیم شهرستانی ایران در جام تخت جمشید با کسب مقام سوم ، عزیز اسپندار با ۱۶ گل زده آقای گل ببوسته
۱۳۵۷ : مقام ششم در جام تخت جمشیده بدست باورده
۱۳۶۰ : مقام سوم در جام وحدت با شرکت تیمهای سوریه، الجزایر، استقلال، پیروزی و امیدهای ارتش ایران
۱۳۶۵ : قهرمان جام حذفی ببوسته با غلبه ۲ بر ۱ بر تیم خیبر خرم آباد - قهرمان گروه مقدماتی جام باشگاههای آسیا ببوسته در سریلانکا ( سال ۱۹۸۷ میلادی )
در دور مقدماتی أ موسابقات در سریلانکا، تیم ملوان در طی ۳ مسابقه 21 تا گل بزه و فقط ایته گل بخورده به مقام اول گروه برسه .
ملوان ۷ - بانک پاکستان ۰ ( قایقران ۳ گل ، محمدیان ، احمدزاده ، اسپندار ، قنبرنژاد)
ملوان ۱ - ساندرز سیلان ۱ ( قایقران)
ملوان ۱۲ - مالدیو ۰ ( قایقران ۴ گل - احمدزاده ۳ گل - اسپندار ۲ گل - محمدیان - دلخوش - قنبرنژاد)
۱۳۶۶ : نایب قهرمان جام حذفی با شکست ۱ بر ۰ در تک بازی انجام ببوسته در تئران در مقابل تیم پرسپولیس
۱۳۶۷ : نایب قهرمان جام حذفی با شکست ۵ بر ۳ در دو بازی رفت ( پیروزی ۳ بر ۱ ) و برگشت ( شکست ۴ بر ۰ ) در مقابل شاهین اهواز
۱۳۶۸ : بخترین تیم شهرستانی ایران با کسب مقام سوم در لیگ ، احمدزاده با ۱۶ گل زده آقای گل ببوسته
۱۳۶۹ : قهرمان جام حذفی با پیروزی ۶ بر ۵ در مقابل استقلال تئران در تک بازی انجام شده در تئران - از مسابقات آسیایی ( ۱۹۹۲ ) با دو تساوی ۱-۱ و ۰-۰ حذفا بوسته در مقابل الرمثه اردن
۱۳۷۰ : مقام چهارم لیگ ، نایب قهرمان جام حذفی با شکست ۲ بر ۱ مقابل پرسپولیس در تک بازی انجام شده در تئران
۱۳۷۱ : مقام چهاردهم لیگ
۱۳۷۲ : مقام سیزدهم لیگ
۱۳۷۳ : مقام هفتم لیگ
۱۳۷۴ : مقام دوازدهم لیگ
۱۳۷۵ : مقام چهاردهم لیگ و سقوط به دسته دوم
۱۳۷۶ : قهرمان دسته دوم و صعود به لیگ
۱۳۷۷ : مقام سیزدهم لیگ
۱۳۷۸ : سقوط به دسته دوم
۱۳۷۹ : مقام دهم لیگ حرفه ای
۱۳۸۰ : مقام دوازدهم لیگ حرفه ای
فصل ۸۱ الی ۸۲ لیگ حرفه ای : مقام چهاردهم و سقوط به دسته اول
فصل ۸۲ الی ۸۳ : نایب قهرمان دسته اول و صعود به لیگ حرفه ای ، نماینده ایران در مسابقات المپیک آسیاو آفریقا ببوسته
فصل ۸۳ الی ۸۴ : مقام هفتم لیگ و کسب عنوان پدیده لیگ حرفه ای به خودش اختصاص بدا
فصل ۸۴ الی ۸۵ : مقام یازدهم لیگ حرفه ای
فصل ۸۵ الی ۸۶ : حضور در لیگ حرفه ای
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:17 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

كريمي: قول داده‌ام داماش را به ليگ برتر بياورم

فيروز كريمي در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در مورد شرايط داماش پس از شكست در 2 هفته اخير رقابت‌هاي ليگ دسته اول اظهار داشت: با توجه به قولي كه داده‌ام بايد داماش را به ليگ برتر بياورم و اميدوارم با كمك هواداران، بازيكنان و كادرفني به اين مهم دست پيدا كنم.
وي با اشاره به اينكه هيچ مصدومي در تيم نداريم، ادامه داد: پس از 2 شكست پياپي كه در 2 هفته اخير ليگ دسته اول به دست آورديم، بازيكنان را در تمرينات از لحاظ روحي و رواني در هفته جاري آماده كرديم تا بتوانيم با اوج‌گيري مجدد براي صعود به ليگ برتر اميدوارتر شويم.
كريمي در مورد ديدار فردا مقابل نيروي زميني از سري مسابقات جام حذفي باشگاه‌هاي ايران، خاطرنشان كرد: براي ديدار جام حذفي مقابل نيروي زميني به خوبي آماده هستيم تا بتوانيم با شكست اين تيم با روحيه‌اي بالا گام به مراحل بالاتر جام حذفي بگذاريم.

وي در مورد ديدار هفته آينده مقابل برق شيراز گفت: با جريمه كردن اعضاي تيم سعي كرديم آنها را به خودشان بياوريم تا حضور در اين رقابت‌ها را جدي بگيرند. اميدوارم با غلبه بر برق شيراز بتوانيم ضمن بازگشت به صدر جدول، بازهم مدعي شماره يك صعود به ليگ برتر لقب بگيريم.
ديدار تيم‌هاي برق شيراز و داماش‌گيلان از هفته هفتم ليگ دسته اول، پنجشنبه هفته آينده در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار خواهد شد.
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:19 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

هاملت ميختاريان،‌ به داماش گيلان پيوست

با عقد قراردادي يكساله
بازيكن سابق راه‌آهن به داماش گيلان پيوست
خبرگزاري فارس: مهاجم سابق تيم‌هاي راه‌آهن و پاس به داماش گيلان پيوست.
به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، هاملت ميختاريان،‌ به داماش گيلان پيوست.
مهاجم ملي‌پوش سابق تيم ملي ارمنستان شب گذشته با حضور در هيأت فوتبال رشت، قرارداد خود را تا پايان فصل جاري رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي ايران با داماش منعقد كرد.
ميختاريان با پاس به فوتبال ايران معرفي شد و پس از 2 فصل حضور در اين تيم به راه‌آهن پيوست و 2 سال هم در اين تيم حضور داشت.
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:21 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

شانس بالای ملوان و مقاومت برای جذب مهرداد اولادی

مهرداد اولادي ظرف چند روز آینده به ایران می‌آید تا پس از مذاکره با یکی، دو باشگاه نظامی در یکی از آنها توپ بزند. البته مهرداد یک امیدواری دارد؛ اینکه با تصویب قوانین جدید در نظام وظیفه عمومی بتواند تا تابستان سال آینده از خدمت معاف شود.
محمودرضا فاضلی، مدیر برنامه‌های اولادی با تایید این اخبار به «وطن امروز» می‌گوید: «پس از مذاکره با 2 تیم اروپایی که یکی از آنها خه‌رس بود به این نتیجه رسیدیم که مهرداد می‌تواند در اروپا توپ بزند، اما شرایط روحی خود او و اینکه انجام خدمت سربازی‌اش برایش مشکل‌ساز بود ترجیح داد به ایران بیاید تا خدمتش را در یکی از تیم‌های نظامی بگذراند. البته مشکل مهرداد تا تابستان سال آینده است و او می‌تواند با استفاده از قوانین جدید سازمان نظام وظیفه از خدمت معاف شود. اولادی فرزند آخر خانواده است و آنطور که من پیگیر شده‌ام یکی از قوانین معافیت برای او صدق می‌کند».
اعلام آمادگی اولادی برای بازی کردن در ایران و البته انتخاب یک ایرانی موجب شده تا تیم‌های نظامی برای جذب او اقدام کنند. ملوان بندرانزلی و مقاومت سپاسی تیم‌هایی هستند که اولادی می‌تواند خدمت سربازی‌اش را در آنها بگذراند.
فاضلی با اشاره به این موضوع می‌گوید: «خیلی دوست داشتیم که مهرداد با یکی از 2 تیم بزرگ پایتخت (پرسپولیس و استقلال) قرارداد ببندد اما او سرباز است و تنها باید در تیم‌هایی بازی کند که شرایط جذب سرباز بازیکن را داشته باشند. ما مشغول مذاکره با تیم‌های مقاومت و ملوان هستیم تا اگر به توافق رسیدیم اولادی یک نیم‌فصل در آن تیم‌ها توپ بزند. نمی‌دانم صبا می‌تواند بازیکن سربازی بگیرد یا نه اما ما مذاکرات خود را با 2 تیم دیگرادامه می‌دهیم».
خبر انتقال مهرداد اولادی به یکی از تیم‌های نظامی در حالی مطرح است که به نظر می‌رسد شانس مقاومتی‌ها برای جذب اولادی بیشتر از ملوان باشد. به گفته جعفری، مدیر‌عامل این باشگاه، آنها موافقت نسبی اولادی برای این انتقال را گرفته‌اند و این احتمال وجود دارد که اولادی تا روزهای آینده به مقاومت بپیوندد.
جعفری در این‌باره می‌گوید: «کادر فنی و بنده خوشحال می‌شویم بازیکن خوب و توانمندی چون اولادی به تیم ما اضافه شود بویژه اینکه این بازیکن مشمول خدمت سربازی است و باید در یک تیم نظامی بازی کند. در حال حاضر هم فقط مقاومت و ملوان می‌توانند بازیکن سرباز بگیرند».
مدیرعامل مقاومت با اشاره به اینکه هنوز مذاکره رسمی با اولادی یا مدیربرنامه‌ او انجام نشده، ادامه می‌دهد: «ما سعی می‌کنیم تا قبل از آغاز نیم‌فصل وضع یک جای خالی فهرست‌مان را مشخص کنیم و گزینه اول ما اولادی است و از حضور او در تیم‌مان استقبال می‌کنیم».
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:22 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

داماش گيلان نیروی زمینی در دور دوم جام حذفي

تيم فوتبال داماش گيلان طي هفته جاري در رقابتهاي فوتبال جام حذفي کشور به ميدان مي رود.

با توجه به قرعه کشي انجام شده، تيم فوتبال داماش گيلان در دور دوم رقابتهاي جام حذفي کشور بايد در رشت به مصاف تيم فوتبال نيروي زميني تهران برود.
اين مسابقه، عصر روز پنجشنبه هفته جاري پنجم آذر ماه در ورزشگاه سردارجنگل شهرستان رشت برگزار خواهد شد.

تيم فوتبال داماش گيلان با توجه به اينکه دو شکست در رقابتهاي ليگ دسته اول داشته، مصمم است تا با يک پيروزي خوب در رقابتهاي جام حذفي، بتواند با روحيه مناسب براي ادامه رقابتهاي ليگ دسته اول داشته باشد.
تيم فوتبال داماش گيلان هم اکنون با کسب 13 امتياز در مکان چهارم جدول رده بندي گروه خود در رقابتهاي ليگ دسته اول فوتبال کشور قرار دارد.

پنج شنبه 5 آذر 1388  3:23 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

اعلام برنامه زمانبندي ديدارهاي ملوان در ليگ برتر فوتبال بانوان

تيم فوتبال بانوان ملوان پس از برتري در ديدار اول ليگ برتر فوتبال بانوان تا پانزدهم آذر در پنج ديدار باقيمانده مرحله آخر به ميدان خواهد رفت.
بر طبق برنامه زمان بندي اين رقابتها شاگردان مريم ايراندوست جمعه 22 آبان ميزبان شهرداري بم در استاديوم شيلات انزلي خواهند بود و جمعه 29 بهمن به ديدار بانوان فدك نوين فارس در شيراز مي روند.
بانوان ملوان انزلي در دور برگشت اين رقابتها پنجشنبه 15 آذر ميهمان عقاب مازندران خواهند بود. دوشنبه 9 آذر در خانه شهرداري بم به ميدان مي روند و در آخرين بازي يكشنبه 15 آذر ميزبان بانوان فدك نوين شيراز خواهند بود.
تنها نماينده گيلان در ليگ برتر فوتبال بانوان با برتري يك بر صفر در ديدار اول مقابل عقاب مازندران در صدر جدول قرار دارد.
پنج شنبه 5 آذر 1388  3:24 PM
تشکرات از این پست
barandarrasht
barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان

بهزاد داداش زاده: همچنان شانس اول صعود به ليگ برتر هستيم

مربي داماش گيلان گفت: مقابل نفت تهران به هيچ عنوان چهره يك تيم بازنده را نداشتيم و حريف تنها به واسطه استفاده از همان دو موقعيت گل به برتري رسيد.

بهزاد داداش زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)- منطقه خزر متذكر شد: در اين بازي بازيكنان داماش روند بهتري نسبت به ديدارهاي گذشته داشتند و به خصوص در نيمه دوم موقعيت هاي گل پرشماري داشتيم

كه در نهايت از رسيدن به گل بازمانديم ولي بازيكنان نفت با استفاده از دو موقعيت ايجاد شده تا پايان بازي توانستند به هر سه امتياز اين ديدار دست يابند.

 

وي افزود:‌بازيكنان داماش علي رغم اينكه در اين ديدار راضي كننده نبودند و نتوانستند انتظارات كادر فني را برآورده كنند ولي در مجموع سوار بر بازي بودند و در روزي كه نفت تهران صرفا براي كسب يك امتياز به رشت آمده بود نتوانستيم از بهترين فرصت براي افزايش اختلاف امتياز با تيم هاي صدر جدول استفاده كنيم.

داداش زاده با انتقاد از قضاوت اين بازي تصريح كرد:در دو صحنه مدافعان نفت تهران در محوطه جريمه با دست توپ را لمس كردند كه حتي در صورت اغماض از صحنه اول برخورد توپ با دست بازيكن حريف در صحنه دوم كاملا يك پنالتي به سود داماش در برداشت كه داور از اعلام آن خودداري كرد و در واقع با گل شدن اين پنالتي اين ديدار حتي مي توانست با اختلاف گل زياد به سود داماش گيلان پايان يابد.

مربي داماش گيلان خاطرنشان كرد: علي رغم آن باخت هنوز شانس اول صعود به ليگ برتر هستيم كه اطمينان داريم در هفته هاي آينده با هماهنگي بيشتر مقابل حريفان به نتايج مورد نظر مي رسيم، حتي اگر بازيكنان داماش 50 درصد از توان فني خود را مقابل رقيبان به نمايش بگذارند به راحتي مي توانيم در تمامي بازي ها به برتري دست يابيم.

پنج شنبه 5 آذر 1388  3:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها