0

اعزام 3 دانشجو به کرمان با هزینه شخصی صفار

 
e_nabizadeh
e_nabizadeh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 356
محل سکونت : تهران

اعزام 3 دانشجو به کرمان با هزینه شخصی صفار

اعزام 3 دانشجو به کرمان با هزینه شخصی صفار


3 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران با هزینه شخصی صفارهرندی از مناطق محروم کرمان و خدمات دولت نهم در این استان بازدید کردند.

میلاد چگینی دانشجوی رشته باستان‌شناسی، حسن سالاری دانشجوی رشته تاریخ و ایلتا سید دانشجوی رشته مجسمه‌سازی دانشگاه تهران دانشجویانی هستند که با هماهنگی و هزینه شخصی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی از مناطق محروم جنوب کرمان بازدید کردند.

این دانشجویان پس از بازگشت از این سفر و بازدید از مناطق محروم و مشاهده خدماتی که از سوی دولت نهم به مردم این مناطق ارائه شده است اعلام کردند که بسیاری از شبهات ما در خصوص نتیجه انتخابات و میزان آرای احمدی‌ن‍ژاد برطرف شده و حتی با صفارهرندی نیز تماس گرفته و از این حرکت و روشنگری‌های صورت‌گرفته توسط وی تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش فارس محمدحسین صفارهرندی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست "سوء تفاهم بزرگ " که از سوی بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شده بود، با انتقاد از شعارهای برخی حامیان موسوی که 24 میلیون رای‌دهنده به احمدی‌نژاد را فریب‌خورده می‌خواند،‌ تصریح کرد: من پیشنهاد می‌کنم دوستان بسیج با هزینه‌ شخصی بنده زمینه مسافرت این دوستان به مناطقی در جنوب کرمان را فراهم کنند تا اینها نیز تفاوت دولت نهم را با دولت‌های قبلی درک کنند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه این نشست یادآور شد: شهرستان‌هایی در جنوب کرمان وجود داشت که قبلاً خیابان آسفالت هم نداشت اما در دولت نهم آسفالت شد و در همان جاها 90 درصد از مردم به احمدی‌نژاد
سه شنبه 3 آذر 1388  2:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها