0

حراج کودک در اینترنت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

حراج کودک در اینترنت

فروش نوزادان در کره جنوبي به معضلي اجتماعي تبديل شده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر، قاچاق انسان يکي از مشکلات بزرگ جهاني است اما ماهيت اين مشکل به گونه اي است که ارائه امار و ارقام صحيح درباره ان دشوار است. براوردهاي اخير حاکي از ان است که کودکان بيش از نيمي از کل تعداد افراد قاچاق شده در جهان را تشکيل مي دهند.

فروش نوزادان به معضلي جدي در جهان تبديل شده است. باانکه فقر يکي از ريشه هاي اصلي روي اوردن افراد به اين کار است در کشورهاي ثروتمندي از قبيل کره جنوبي نيز بازار سياه خريد و فروش نوزادان و کودکان داغ است.

در کره جنوبي که اينترنت بسيار در ان رواج دارد مي توان حتي از طريق اينترنت ، نيز نوزادان و کودکان را خريد. بارداري هاي ناخواسته يکي از علل اصلي گرايش جوانان کره اي به فروش نوزادانشان است. خريد و فروش نوزادان در کره جنوبي غيرقانوني است و حداکثر مجازات ده سال زندان براي ان درنظر گرفته شده است.

باوجود اين مجازات سنگين، کره اي ها به اين کار مبادرت مي کنند. البته فقر همچنان به عنوان يکي از علل مطرح در اين زمينه عامل تعيين کننده است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 1 آذر 1388  7:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها