0

رويش انقلاب اسلامي به ديكتاتوري‌ها پايان داد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رويش انقلاب اسلامي به ديكتاتوري‌ها پايان داد

89/11/13 - 15:41
شماره:8911130344
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه خلخال:
رويش انقلاب اسلامي به ديكتاتوري‌ها پايان داد

خبرگزاري فارس: امام جمعه خلخال گفت: رويش انقلاب اسلامي در ايران به تمام ديكتاتوري‌ها در دنيا پايان داده و يا در حال پايان دادن است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، حجت‌الاسلام احمد شجاعي پيش از ظهر امروز در جمع برگزار‌كنندگان برنامه‌هاي دهه فجر در خلخال با اشاره به اتفاقات اخير در كشور‌هاي عربي و منطقه خاورميانه اظهار داشت: بيداري ملت‌هاي اسلامي از سه دهه گذشته آغاز شده كه نظير آن را در دوره‌هاي گذشته و عصر حاضر شاهد هستيم.
وي انقلاب اسلامي ايران را مدل حكومتي برتر، برگزيده و مورد پسند ملت‌هاي آزاديخواه برشمرد و افزود: اگر امروز بن علي، حسني مبارك و صدها ديكتاتور خونخوار به پايان خط رسيده‌اند به دليل آن است كه در دوران حاكميت و رهبري خود نتوانستند مردم را همراه و همسوي خود كنند.
امام جمعه خلخال گفت: اگر انقلاب اسلامي ايران نهضت برخواسته از متن مردم و بطن جامعه است به‌ يقين بر دل‌ها حكومت مي‌كند و با عدل و انديشه پاك در ادامه مسير نيز موفق خواهد بود.
وي با گراميداشت ايام دهه فجر اين ايام را پيروزي خون بر شمشير و ايام غلبه حق بر باطل عنوان كرد و ادامه داد: دهه فجر فرصتي است براي پرداختن به دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي تا نسل امروز و آينده در جريان اين دستاورد‌ها قرار گيرند.
امام جمعه خلخال بزرگ‌ترين دستاورد مقدس نظام جمهوري اسلامي ايران را مسئله استقلال عنوان كرد و گفت: ما امروز بدون وابستگي قادر هستيم براي خود و سرنوشت خود تصميم‌گيري كنيم و بر همين مبنا حركتمان را سازماندهي كنيم.
وي دهه فجر را دهه عزت، افتخار و دهه تجديد حيات امت اسلامي برشمرد و آن را الگويي براي كشورهاي مسلمان عنوان كرد.
شجاعي با اشاره به تفاوت‌هاي انقلاب اسلامي ايران با ساير حكومت‌ها تنها فرق بين اين نهضت‌ها را شاخص رهبري و هدايت صالحانه در نظام اسلامي ايران اعلام كرد.
وي مذهب تشيع را سياسي‌ترين مذهب عالم دانست و عنوان داشت: امروز به بركت انقلاب اسلامي اعتقادات شيعه در جهان طنين‌انداز شده است.
در اين ديدار فرماندار خلخال نيز با اشاره به ايام دهه مبارك فجر اين ايام را فرصتي مناسب براي تبيين و آگاه‌سازي دستاوردهاي نظام اسلامي برشمرد و خواستار تشريح آن از سوي مسئولان و مديران شد.
ذبيح‌الله عبداللهي با بيان اين‌كه در دهه فجر امسال 35 پروژه عمراني با 18 ميليارد ريال سرمايه‌گذاري در اين شهرستان به بهره‌برداري مي‌رسد، گفت: در دولت نهم و دهم ده‌ها طرح و پروژه عمراني در اين شهرستان با سرمايه‌گذاري بيش از 900 ميليارد ريال عملياتي و اجرايي شده است.
وي خاطرنشان كرد: بيان موانع و مشكلات براي آگاهي مردم و روشن شدن اذهان عمومي از وضعيت عمران شهرستان بسيار موثر و كار‌گشا است.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  8:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها