0

افتتاح 341 پروژه در استان اردبيل

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

افتتاح 341 پروژه در استان اردبيل

89/11/13 - 13:52
شماره:8911121434
نسخه چاپي ارسال به دوستان
استاندار اردبيل خبر داد:
افتتاح 341 پروژه در استان اردبيل

خبرگزاري فارس: استاندار اردبيل گفت: همزمان با سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب 341 پروژه توليدي، اقتصادي، عمراني و خدماتي در سطح استان اردبيل به بهره‌برداري مي‌رسد.

سيدحسين صابري در حاشيه ديدار با امام جمعه اردبيل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: اين پروژه‌‌ها با سرمايه‌گذاري 71 ميليارد تومان در استان اردبيل به بهره‌برداري مي‌رسد.
وي افزود: از اين تعداد پروژه 300 مورد طرح عمراني در حوزه گاز‌رساني، برق‌رساني، آبر‌ساني، آسفالت، جاده‌هاي شهري و روستايي و مسكن مهر است كه با سرمايه‌گذاري 74 ميليارد تومان آماده بهره‌برداري شده است.
استاندار گفت: 45 طرح توليدي و اقتصادي نيز مشتمل بر واحدهاي مرغداري، شهرك‌هاي گلخانه‌اي و طرح‌هاي ديگر كشاورزي با سرمايه‌گذاري 13 ميليارد تومان در اين ايام افتتاح مي‌شود.
وي همچنين افزود: ما با درك اين بركات در اين دهه با مقام عظماي ولايت تجديد عهد و ميثاق مي‌كنيم تا رهرو راستين انقلاب، خط امام، شهدا و رهبري باشيم.
صابري با قدرداني از اهالي استان اردبيل در اجراي قانون تحول‌ساز هدفمند‌سازي يارانه‌ها خاطرنشان كرد: از همه مردم به ويژه توليد‌كنندگان، اصناف، بازاريان، كسبه و رانندگان قدرداني مي‌كنيم و اميدواريم در گام‌هاي بعدي اجرا اين طرح تحولي دولت را ياري كنند.
وي به ضرورت تهيه سند اشتغال نيز اشاره كرد و افزود: ما در 10 ماه گذشته تعهد اشتغال 33 هزار نفري استان را محقق كرده‌ايم و اميدواريم تا پايان سال از اين رقم نيز بالاتر برويم.
استاندار اردبيل در مورد آخرين وضعيت مسكن مهر نيز گفت: 20 هزار واحد مسكوني در قالب مسكن مهر در استان اردبيل با كمك تعاوني‌ها و پيمانكاران در حال اجراست كه 2 هزار و 500 واحد آن تا پايان امسال به بهره‌برداري مي‌رسد و صاحبان آن هفت سين شب عيد خود را در منازل ملكي خود برپا مي‌كنند.
صابري در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: هرچند در اجراي اين طرح با مشكلات و موانعي در تامين زمين، انتخاب پيمانكار و تفهيم پروژه به تعاوني‌ها مواجه بوديم اما به‌حمد‌الله اجراي اين پروژه با موفقيت در حال انجام است.
انتهاي پيام/ي20/ك

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  8:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها