0

انقلاب اسلامي ايران روح خفته ملت‌ها را بيدار كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

انقلاب اسلامي ايران روح خفته ملت‌ها را بيدار كرد

89/11/13 - 12:21
شماره:8911130201
نسخه چاپي ارسال به دوستان
استاندار اردبيل:
انقلاب اسلامي ايران روح خفته ملت‌ها را بيدار كرد

خبرگزاري فارس: استاندار اردبيل گفت: انقلاب اسلامي ايران به عنوان يك نهضت فراگير در سه دهه گذشته روح خفته آزادي و استقلال‌طلبي بسياري از ملت‌ها را زنده و احيا كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سيدحسين صابري پيش از ظهر امروز در آيين اختتاميه هفتمين نمايشگاه سراسري كتاب در اردبيل با بيان اين‌كه كشورهاي مسلمان و حتي غير مسلمان امروز با الهام از انقلاب اسلامي تمايل به استقلال عدالت و آزادي نشان مي‌دهند، افزود: ريشه تمام مبارزات ملت‌هاي منطقه به ويژه در كشورهاي تونس، مصر، اردن و لبنان برگرفته از انقلاب اسلامي است.
وي علت اين الگو‌گيري را شاخصه‌هاي انقلاب اسلامي به ويژه در تبعيت از ولايت فقيه اعلام كرد و گفت: رمز موفقيت ما در حال حاضر و آينده زمان‌شناسي، موقعيت‌شناسي و كسب فضيلت و همچنين اقدام به موقع است.
استاندار اردبيل الگوي انقلاب اسلامي را الگوي شهادت‌طلبي و عدالت‌ورزي عنوان كرد و اظهار داشت: مردم ما در تمام صحنه‌ها به ويژه در صحنه‌ اخير آن هم در اجراي قانون هدفمند‌سازي يارانه‌ها نهايت حضور و آگاهي و بصيرت خود را نشان دادند به طوري كه اين قانون امروز دقيق و به صورت اساسي اجراي مي‌شود.‌
وي با اشاره به اين‌كه بدون حضور مردم اجراي اين قانون ميسر نبود افزود: كسي باور نمي‌كرد كه با جوسازي‌هاي دشمنان قانون هدفمند كردن يارانه‌ها با اين اثر‌سازي اجرا شود و بتوان در اين مسير موفق عمل كرد.
صابري گفت: اميدواريم گام‌هاي بعدي را نيز در اجراي طرح تحول اقتصادي محكم و قوي بر‌داريم تا مبادا دستاورد‌ها و الگودهي‌هاي ما دچار خدشه و خللي شود.
وي تحولات انقلاب اسلامي را تحولاتي برگرفته از آرزوي ملت ايران در رسيدن به جامعه آرماني اسلامي نبوي اعلام كرد و افزود: پس‌لرزه‌هاي زلزله انقلاب اسلامي را در كشورهاي دنيا شاهد هستيم كه اين براي همه ما خوشايند است.
استاندار اردبيل در بخش ديگري از سخنان خود به برپايي موفق يك هفته نمايشگاه كتاب در استان اردبيل اشاره كرد و گفت: اين نمايشگاه در راستاي سياست فرهنگي دولت با هدف بسط و گسترش اين فرهنگ انجام مي‌شود كه حضور ناشران از سراسر كشور جاي سپاس و قدرداني دارد.
وي با استقبال از پيشنهاد نماينده ولي فقيه در استان اردبيل در برگزاري نمايشگاه كتاب دو بار در سال، خاطرنشان كرد: اميدواريم اين كار با همت مسئولان استاني و كشوري محقق شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نايب رئيس شوراي فرهنگي استان اردبيل گفت: با توجه به تعطيلات پاياني هفته انتظار داريم تا شامگاه فردا اين نمايشگاه ادامه پيدا كند تا علاقه‌مندان بيشتري از اين حركت فرهنگي استقبال و استفاده كنند.
وي از متوليان برگزاري اين نمايشگاه خواست در كنار نظرسنجي، از تجربيات بازديد‌كنندگان نمايشگاه بهره‌ ببرند تا در سال‌هاي آينده نمايشگاه كتاب با يك حال و هواي متفاوت‌تر برگزار شود.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  8:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها