0

طرح‌هاي دولت نيازمند اطلاع‌رساني صحيح است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

طرح‌هاي دولت نيازمند اطلاع‌رساني صحيح است

89/11/13 - 10:56
شماره:8911121433
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون استاندار اردبيل:
طرح‌هاي دولت نيازمند اطلاع‌رساني صحيح است

خبرگزاري فارس: معاون سياسي امنيتي استاندار اردبيل گفت: طرح‌هاي دولت نيازمند اطلاع‌رساني صحيح است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، فيروز احمدي در نشست فصلي خبرنگاران آزاد صدا و سيماي مركز اردبيل اظهار داشت: كار تحول اقتصادي در جامعه نيازمند آمادگي مردم است كه صدا و سيما با اطلاع‌رساني مناسب اين زمينه را به خوبي فراهم كرده است.
وي بسترسازي مناسب رسانه ملي در اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها را در جامعه ستود و گفت: كار خبر و اطلاع‌رساني امري خطير و حايز اهميت است كه مي‌تواند بسياري از كاستي‌ها را انعكاس داده و براي جبران آن مسئولان وارد شوند.
معاون استاندار اردبيل به تبليغات دروغين دشمنان و رسانه‌هاي غربي اشاره كرد و افزود: در بسياري از موارد اين رسانه‌ها محاسن خود را بازگو و معايب ديگران را مطرح مي‌كنند در حالي كه طرح اين موضوع كه خلاف عرف و جريان عمومي است گاه به ذهنيت عليه نظام‌هاي ديگر مي‌انجامد.
احمدي اظهار داشت: ما نيز در چنين فضاي پيچيده‌اي با استفاده از امكانات جديد و آموزش‌هاي لازم براي شناساندن قابليت‌هاي علمي و اقتصادي خود بايد وارد ميدان عمل شويم تا مبادا از قافله تحولات عقب بمانيم.
معاون استاندار اردبيل به ايام گراميداشت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي اشاره كرد و افزود: انقلاب اسلامي ما به شاخصه و الگوي برتر جهاني تبديل شده است به طوري كه دشمنان با عصبانيت حاضر به بيان اين دستاورد‌ها نيستند.
وي هر حركتي را در راستاي خنثي كردن ترفند‌هاي امپراتوري رسانه‌‌اي دشمنان قابل ستايش خواند و گفت: دشمنان نظام اسلامي ما امروز به حقانيت نظام ما پي برده‌اند اما هرگز حاضر به اعتراف نيستند.
در اين نشست مديركل صدا و سيماي مركز اردبيل نيز زمان‌شناسي و موقعيت‌شناسي را از ويژگي‌هاي ممتاز خبرنگاران برشمرد و افزود: خبرنگاران بايد با بي‌طرفي كامل در جريانات سياسي منطقه‌اي اخبار صحيح را انعكاس دهند.
ابوالحسن صادقي‌جهاني كار خبر و اطلاع‌رساني را نيازمند يك روحيه جهادي و همراه با سعه صدر برشمرد و اظهار داشت: خبرنگاران در خط مقدم سنگر توطئه‌هاي نرم فرهنگي دشمنان هستند و بايد با بصيرت در اين سنگر حضور داشته باشند.
وي در ادامه به حضور فرمانداران در گفت‌وگوي خبري در ايام‌الله دهه فجر اشاره كرد و افزود: اين حضور براي تبيين خدمات دولت و مطرح شدن نقطه نظرات مردم شكل مي‌گيرد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نشست فصلي خبرنگاران آزاد صدا و سيماي مركز اردبيل با هدف افزايش آگاهي و آموزش توليد گزارش‌هاي خبري برگزار شد.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  8:08 PM
تشکرات از این پست
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

پاسخ به:طرح‌هاي دولت نيازمند اطلاع‌رساني صحيح است

خوب بود

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

چهارشنبه 18 اسفند 1389  9:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها