0

دوري از وحدت سم مهلك نظام است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دوري از وحدت سم مهلك نظام است

89/11/13 - 09:54
شماره:8911121395
نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده ولي فقيه در استان اردبيل:
دوري از وحدت سم مهلك نظام است

خبرگزاري فارس: امام جمعه اردبيل گفت: دوري از وحدت سم مهلك نظام است و براي زدودن اين امر به اهل حل و عقد نياز داريم.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، حجت‌الاسلام سيدحسن عاملي در ديدار استاندار و برخي از مديران و مسئولان استان اردبيل، ملت ايران را داراي بصيرت و شجاعت اعلام كرد و اظهار داشت: ملت ما با بصيرت خود ديگر نه تنها تجربه تلخ مشروطه و جريان ملي شدن صنعت نفت را تجربه نمي‌كند بلكه امروز به ضرب‌المثل بصيرت در دنيا شهره يافته است.
امام جمعه اردبيل گام اول در اين مسير را تلاش در مديريتي شايسته و مدبّرانه دانست و افزود: براي شكستن توطئه‌هاي پيچيده دشمنان به مديريتي توانمند نيازمنديم تا در برابر هجمه‌هاي رسانه‌اي غرب نيز موفق عمل كنيم.
نماينده مردم استان اردبيل در مجلس خبرگان هرگونه عقب‌نشيني را از مواضع اصلي انقلاب را مغاير با خواست ملت‌ ما عنوان كرد و گفت: امروز شايسته است خودمان مجري طرح‌هاي اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و... باشيم و در اين مديريت هنر آن نيست كه تمام امكانات را مهيا شده داشته باشيم بلكه مديريت بزرگترين حركت اصلاحي است كه شايستگي‌ها را بروز و ظهور دهيم.
نماينده ولي فقيه در استان اردبيل دومين مولفه پايداري انقلاب را بصيرت اعلام كرد و افزود: در فضاي سنگين تبليغات رسانه‌اي دشمنان گاه با يك باور و تحرك غلط چنان هضم مي‌شوند كه نظير آن را در سودان، روسيه و ماجراي رفيق حريري شاهد بوديم كه پيشگيري از آنها نيازمند بصيرت و آگاهي است.
امام جمعه اردبيل عنصر بعدي را وحدت و دوري از مرزبندي‌هاي كذايي عنوان كرد و اظهار داشت: دوري از وحدت سم مهلك نظام است و براي زدودن اين امر به اهل حل و عقد نياز داريم تا مبادا مرزبندي‌ و اختلاف سياسي ما را به سمت يك خطر امنيتي بزرگ سوق دهيد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود نزديكي زمان انتخابات مجلس را يادآور شد و افزود: همه ما وظيفه داريم با حوصله همديگر را درك كرده و اختلاف سليقه‌ها را به حداقل برسانيم و هرگز روي اصول خود كه خط قرمز نظام نيز است معامله نكنيم.
نماينده ولي فقيه در استان اردبيل با توصيه به دوري از حساسيت‌هاي بي‌خودي خاطرنشان كرد: دشمن تلاش مي‌كند هر چقدر از دستش برآيد هزينه انتخابات ما را بالا ببرد كه نظير آن را در انتخابات رياست جمهوري شاهد بوديم.
عاملي حفظ وحدت را بر همگان فرض دانست و افزود: مردودان و عناد‌ورزان با نظام حسابشان جداست اما بايد به گونه‌اي حركت كنيم كه حتي يك دشمن براي خود نتراشيم و با رعايت اصول همه را در سايه ولايت و وحدت رويه به سوي آرمان مشخص حركت دهيم.
امام جمعه اردبيل مسئله چهارم را موضوع ولايت و محوريت اين مسئله اعلام كرد و اظهار داشت: امروز اگر كشورهاي عربي بعد از سال‌ها بيدار شده‌اند به دليل آن است كه رهبري بيدار و آگاه نداشته‌اند و از قافله بيداري و آگاهي عقب مانده‌اند.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نماينده ولي فقيه در استان اردبيل به برخي حوادث بعد از سلسله صفويه و افول جامعه اسلامي اشاره كرد و گفت: اين آخرين امتحان و فرصت تاريخي براي ملت ماست كه موضع حقيقي خود را حفظ كند و برگشت از اين مسير و يا شكست پايان راه براي ماست.
وي در پايان سخنان خود به پيش‌بيني يك موسسه آمريكايي در مورد انقلاب اسلامي اشاره كرد و افزود: به اظهار دشمن اين انقلاب در 30 سال گذشته ره 500 ساله را طي كرده است.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  8:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها