0

هدف انقلاب اسلامي جامعه آرماني نبوي است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

هدف انقلاب اسلامي جامعه آرماني نبوي است

89/11/13 - 09:48
شماره:8911121391
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه اردبيل:
هدف انقلاب اسلامي جامعه آرماني نبوي است

خبرگزاري فارس: امام جمعه اردبيل گفت: انقلاب اسلامي ايران به عنوان يگانه نهضت معنوي عصر حاضر مصمم به رسيدن به جامعه آرماني نبوي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، حجت‌الاسلام سيدحسن عاملي در نشست برگزار كنند‌گان برنامه‌هاي دهه فجر در اردبيل اظهار داشت: در حالي جشن انقلاب را برگزار مي‌كنيم كه اين نهال مقدس امروز به نهال تنومندي تبديل شده كه سال به سال بر عزت و عظمت آن افزوده مي‌شود.
نماينده ولي فقيه در استان اردبيل افزود: آنهايي كه در دوران شاهان براي ما حسابي باز نمي‌كردند و ملت ما در چينش حقيقي ملت‌ها جايگاه نداشت امروز همه به اين باور رسيده‌اند كه اين ملت بايد به جايگاه اصلي خود باز گردد و اين امر در سايه انقلاب رخ داده است.
امام جمعه اردبيل تصريح كرد: امروز جايگاه نظام اسلامي ما به درجه‌اي از قدرت و استحكام رسيده است كه نه تنها برهان ما را پذيرفته‌اند بلكه در سازمان ملل سيل امپراتوري رسانه‌هاي غربي براي گفت‌و‌گو با رئيس جمهور ما گدايي مي‌كنند.
نماينده مردم استان اردبيل در مجلس خبرگان گفت: دنيا تشنه برهان انقلاب اسلامي است كه توانست در قرن حاضر بسياري از خلأ‌ها را پر كرده و بر دنيا سيطره پيدا كند.
نماينده ولي فقيه در استان اردبيل شعاع انقلاب اسلامي را بسيار وسيع و بيش از بيداري ملت‌ها برشمرد و اظهار داشت: انتفاضه رخ داده در مصر تعبيري از اين انقلاب است به طوري كه دنيا ديگر تحمل سر‌كردگان مزدور چون حسني مبارك را ندارد.
عاملي به برخي خيانت‌هاي كشورهاي عربي نظير ماجراي كمپ‌ديويد براي سلطه اسرائيل اشاره كرد و افزود: تركيه اسلام‌ستيزي كه در آن زنان قادر به رعايت حجاب و عفاف نبودند امروز به يك كشور تمام عيار اسلامي تبديل شده است كه حتي زن رئيس جمهور آن به حفظ حجاب افتخار مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نماينده مردم استان اردبيل در مجلس خبرگان در ادامه سخنان خود اوضاع لبنان را نشاني از تاثير اين انقلاب كه بر اخلاق و معنويت و نيز عدالت و عقلانيت تكيه كرده است دانست و اظهار داشت: امروز بشريت با انقلاب اسلامي در حال همسو شدن است تا به جامعه آرماني نبوي دست پيدا كند.
نماينده ولي فقيه در استان اردبيل افزود: انقلاب عظيم ايران در مسير برآورده كردن آرزوي بزرگ بشريت كه قرن‌ها در رسيدن به آن ناكام مانده است حركت مي‌كند و با تكيه بر اصل كربلا، غدير و انتظار سعي در رسيدن به جامعه آرماني را دارد.
امام جمعه اردبيل اظهار داشت: در عصر معاصر كه دشمن با ابزار ارتباطي پيچيده به سراغ ما آمده است وظيفه ماست كه حقايق را بشناسيم و هرگز اخلاق و معنويت را با هيچ چيز معاوضه نكنيم.
وي افزود: در اوج تحريم دشمنان به فناوري هسته‌اي دست يافته‌ايم و در غوغاي تحريم اقتصادي دنيا به بزرگترين جراحي اقتصادي كه اعجاب همه را بر انگيخته دست زديم كه همه آنها برگرفته از مهيا بودن زير ساخت مناسب امنيتي است.
انتهاي پيام/ي20/ك

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  8:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها