0

امام خميني عليه طاغوت به پا خواست

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

امام خميني عليه طاغوت به پا خواست

89/11/13 - 10:54
شماره:8911121437
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه ابهر:
امام خميني عليه طاغوت به پا خواست

خبرگزاري فارس: امام جمعه ابهر گفت: امام خميني عليه طاغوت به پا خواست.

به گزارش خبرگزاري فارس فارس از زنجان، حجت‌الاسلام جعفر رحيمي در جمع مديران و مسئولان شهرستان ابهر كه به عنوان روز بيعت با ولايت در دفتر امام جمعه ابهر گردهم آمده بودند، سالروز ورود امام راحل را به همه ملت ايران و به ويژه مقام عظماي ولايت تبريك گفت.
وي مهم‌ترين عامل فساد در جامعه را دنيا پرستي برشمرد و گفت: بايد تلاش كنيم تا به دور از دنيا پرستي در راستاي خدمت به مردم تلاش كنيم.
خطيب جمعه ابهر افزود: 12 بهمن روز عزت و روز پيروزي حزب‌الله بر حزب‌الشيطان و روز تجلي غيرت خداوندي است.
وي با اشاره به اينكه در جامعه ديني و نظام الهي، قانون‌گزار معصوم و مصون از جهل و خطا بوده و منفعت طلب و سودجو نيست تا به سود فرد يا گروهي قانون وضع كند، اظهار داشت: در اين قانون عرب و عجم فرق ندارد.
امام جمعه ابهر افزود: در حوزه اجرايي نيز مجريان نخستين قانون، انسان‌هاي وارسته و معصومند و در عصر غيبت نيز كارگزاران حكومت ديني كساني هستند كه انگيزه حفظ قانون و عمل به آن را دارند و آن انگيزه از اعتقاد و اخلاق و عبادت ايشان بر مي‌خيزد.
وي با بيان اينكه اگر كسي به طرف دنيا حركت كند، نمي‌تواند حكومت الهي را بر عهده گيرد، چون ذات اقدس احديت از آنها تعهد گرفته تا به دنيا روي نكنند، ادامه داد: لذا وصف ممتاز امام اين بود كه كريمانه زندگي مي‌كرد و كرامت خود را در قلمرو دين مي‌دانست.
حجت‌الاسلام رحيمي با اشاره به اينكه امام تمام حركاتش الهي بود، گفت: امام عليه طاغوت به پا خواست و آنها را ساقط و با حمايت و همراهي مردم انقلاب اسلامي را جايگزين آن كرد.
در پايان اين ديدار حجت‌الاسلام رحيمي به مسئولان توصيه كرد كمر همت ببندند و عملكرد درخشان اين انقلاب را به گوش تمام مردم برسانند.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  7:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها