0

اجراي 3700 عنوان ويژه‌برنامه در استان زنجان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اجراي 3700 عنوان ويژه‌برنامه در استان زنجان

89/11/13 - 00:13
شماره:8911121293
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان زنجان خبر داد:
اجراي 3700 عنوان ويژه‌برنامه در استان زنجان

خبرگزاري فارس: مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان زنجان از اجراي 3‌ هزار و 700 عنوان برنامه در طول دهه فجر در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان سعيد حسيني در مراسم ديدار خانواده‌هاي شهدا، بسيجيان، جمعي از روحانيون و مديران عالي استان با ائمه جمعه زنجان اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده امسال در استان ويژه‌برنامه‌هاي مختلف و متنوعي با حضور گسترده مردم به ويژه نسل سوم و چهارم انقلاب برگزار مي‌شود.
وي نواختن زنگ انقلاب، رژه موتورسواران و تاكسي‌رانان و برپايي ايستگاه‌هاي صلواتي در سطح شهر را از جمله برنامه‌هاي آغازگر برنامه‌هاي دهه فجر در زنجان برشمرد و افزود: برنامه‌هاي ويژه اين دهه مبارك در استان زنجان با برپايي باشكوه راهپيمايي 22 بهمن و نماز جمعه اين روز به پايان مي‌رسد.
مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان زنجان برگزاري مراسم ديدار با ائمه جمعه را يكي از برنامه‌هاي ويژه اين ايام خواند و افزود: اين مراسم با هدف تجديد پيمان با راه، روش و سيره امام راحل، رهبر معظم انقلاب و ادامه و تداوم خون شهدا در سال همت مضاعف و كار مضاعف برگزار شد.
وي با اشاره به اينكه پيروزي انقلاب و ورود امام خميني (ره) به خاك ايران جرقه ولادت ولايت را روشن ساخت افزود: اين ولايتمداري است كه تا‌كنون اين همه شجاعت‌ها و ايثارگري‌ها را آفريده است.
حسيني ادامه داد: پيروزي انقلاب به رهبري امام خميني (ع) نقطه عطفي در تاريخ معاصر جهان ايجاد كرد و توانست معادلات استكبار جهاني را به هم بزند.
وي وحدت، همت و رهبري داهيانه بنيانگذار كبير انقلاب را از جمله آيتم‌هاي پيروزي انقلاب اعلام كرد و گفت: اين همت، وحدت، ولايتمداري مردم و مديريت عالي رهبر انقلاب اسلامي بوده كه تمام توطئه‌هاي دشمنان را در طول 32 سال عمر انقلاب نقش بر آب ساخته است.
مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان زنجان با بيان اينكه اين انقلاب محدود به مرزها نيست، خاطر‌نشان كرد: امروز اين انقلاب از مرزهاي بين‌المللي گذشته و به شمال آفريقا رسيده است.
وي با اشاره به تأثير‌پذيري ملت‌هاي آزادي‌خواه از انقلاب اسلامي ايران افزود: مردم دنيا فهميده‌اند كه با اين انقلاب مي‌توانند صاحب استقلال شوند.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  7:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها