0

انقلاب اسلامي به جهان صادر شده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

انقلاب اسلامي به جهان صادر شده است

89/11/13 - 00:13
شماره:8911121292
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون استاندار زنجان:
انقلاب اسلامي به جهان صادر شده است

خبرگزاري فارس: معاون سياسي امنيتي استاندار زنجان گفت: امروز همان‌گونه كه امام خميني فرمودند؛ انقلاب اسلامي به بيرون مرزها و نقاط مختلف جهان صادر شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، اباصلت سياح در جمع مسئولان، روحانيون، بسيجيان و خانواده‌هاي شهدا اظهار داشت: امروز كشورهاي اسلامي با تاثير پذيري از انقلاب اسلامي به پا خواسته و عليه نظام‌هاي ديكتاتوري قيام مي‌كنند.
وي با اشاره به ابزارهاي و رسانه‌هاي فعال كشورهاي استكباري و دشمنان انقلاب و اسلام عليه اين نظام افزود: بسياري از ابزارها و رسانه‌ها در دست دشمنان است و ايران در قياس با آنها به لحاظ داشتن ابزار هيچ چيزي به غير از دين و خداوند ندارد.
معاون سياسي امنيتي استاندار زنجان افزود: در بعد داخلي اقتدار، استقلال، عزت و غرور و پيشرفت‌هاي به دست آمده اين نظام آيتم‌هايي هستند كه موجب صدور اين انقلاب به حوزه‌هاي بين‌المللي شده است.
وي با اشاره به پيشرفت‌هاي نظام جمهوري اسلامي نسبت به دوران قبل از انقلاب خاطر نشان كرد: طبق براوردهاي انجام شده ايران در حوزه‌هاي مختلف 40 رتبه رشد داشته است.
سياح با اشاره به اينكه در سال 55 فقط 28 درصد از مردم در كشور باسواد بودند، افزود: امروز به بركت انقلاب نرخ باسوادي در كشور به 85 درصد رسيده است و در سال 90 جشن بي‌سوادي در كشور برگزار مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه كشورهاي استكباري در بخش‌هاي مختلف با هم تضاد و اختلاف نظر داشتند تصريح كرد: با اين وجود همه آنها در نفي نقش دين در عرصه‌هاي اجتماعي و حوزه‌هاي سياسي، حاكميتي و بين‌المللي با يكديگر هم عقيده بودند.
معاون سياسي امنيتي استاندار زنجان افزود: اين انقلاب آمد و انگشت بر ديني گذاشت كه آنها آنرا به عنوان افيون تبليغ مي‌كردند.
وي در ادامه به توطئه‌هاي دشمنان در راستاي فروپاشي انقلاب اشاره كرد و گفت: آنها از همان روزهاي ابتدا در راستاي فروپاشي نظام جمهوري اسلامي ايران از هيچ تلاشي فروگذار نشدند.
سياح ادامه داد: آنها ابتدا تبليغ مي‌كردند كه اين انقلاب بيش از دو ماه دوام نمي‌يابد و هنوز هم بعد از 32 سال در اين توهم هستند و فكر مي‌كنند كه انقلاب نمي‌تواند به راه خود ادامه دهد.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  7:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها