0

پرتو انقلاب اسلامي سراسر جهان را فرا گرفته است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پرتو انقلاب اسلامي سراسر جهان را فرا گرفته است

89/11/13 - 00:12
شماره:8911121289
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون دانشگاه زنجان:
پرتو انقلاب اسلامي سراسر جهان را فرا گرفته است

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه زنجان با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي ايران انفجار نور بود، گفت: امروز پرتوهاي انقلاب اسلامي سراسر جهان را فرا گرفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان محمدحسين داودوند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: امام خميني (ره) از همان روزهاي نخستين شكل گيري انقلاب، انقلاب اسلامي ايران را جهاني اعلام كردند.
وي با اشاره به اينكه در گذشته دو قدرت شرق و غرب جهان را اداره مي‌كردند، تصريح كرد: پس از سقوط قدرت شرق در جهان امروز شاهد افول قدرت غرب در جهان هستيم كه رو به اضمحلال است.
معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه زنجان به ايستادگي انقلاب اسلامي ايران در مقابل قدرت‌هاي شرق و غرب اشاره كرد و گفت: انقلاب اسلامي ايران پس از پيروزي در مقابل همه قدرت‌هاي جهان ايستادگي كرده است.
وي با بيان اينكه انقلاب اسلامي ايران امروز در سراسر جهان گسترش يافته است، ادامه داد: امروز انقلاب اسلامي ايران بسياري از كشورهاي و ملت‌هاي جهان را تحت تاثير قرار داده است كه شاهد برخي اتفاقات اين تاثيرات در نقاط مختلف جهان هستيم.
داودوند در ادامه سخنان خود به برنامه‌هاي مختلف دانشگاه زنجان در طول سال اشاره كرد و گفت: دانشگاه زنجان تلاش دارد تا در ايام مختلف سال برنامه‌هاي خوب و متنوعي را براي دانشجويان در دانشگاه برگزار كند.
معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه زنجان با اشاره به استفاده از دانشجويان در اجراي برنامه‌هاي مختلف دانشگاه و برنامه‌هاي فرهنگي تصريح كرد: تلاش ما ايجاد فضاي فرهنگي در دانشگاه براي يكپارچگي فرهنگي در بين دانشجويان است.
وي در ادامه از فعاليت 12 كانون فرهنگي در دانشگاه زنجان خبر داد و گفت: اين تعداد كانون حول 43 انجمن علمي دانشجويي و در مسائل مختلف فعاليت مي‌كنند.
داودوند با بيان اينكه در گذشته 43 نشريه دانشجويي در دانشگاه زنجان فعال بود، افزود: اين نشريات بستري براي انتقال پيشنهادات، ديدگاه‌ها، نظرات و نقدهاي دانشجويي است.
وي در ادامه به برگزاري برنامه‌هاي مختلف در دهه فجر اشاره كرد و گفت: مسابقات كتاب‌خواني، برگزاري مسابقات قرآن دانشجويي در بخش‌هاي قرائت، تفسير و تحقيق، مسابقات ورزشي بين اساتيد و دانشجويان، برگزاري اردوهاي دانشجويي و برگزاري جشن انقلاب از برنامه‌هاي ويژه دهه فجر است.
معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه زنجان با اشاره به اينكه تلاش شده در داخل دانشگاه فضاي فرهنگي خوبي ايجاد شود، تصريح كرد: در اين زمينه اقدامات مختلفي انجام گرفته و فضاسازي خوبي در محيط دانشگاه صورت گرفته است.
انتهاي پيام/ي20/ك

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  7:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها