0

انقلاب اسلامي در همه بحران‌ها سربلند شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

انقلاب اسلامي در همه بحران‌ها سربلند شد

89/11/13 - 00:12
شماره:8911121286
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل آموزش فني و حرفه‌اي زنجان:
انقلاب اسلامي در همه بحران‌ها سربلند شد

خبرگزاري فارس: مديركل آموزش فني و حرفه‌اي زنجان گفت: انقلاب اسلامي ايران تاكنون از همه بحران‌ها موفق بيرون آمده و سربلند شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، قاسم صيادي در مراسم زنگ انقلاب اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي زنجان، اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران موجب عزت و سربلندي ايرانيان و دميدن نور اميد در قلوب ملل مستضعف جهان و تضعيف جايگاه ابرقدرت‌ها و زورگويان جهان شد.
وي با بيان اينكه در طول دوران انقلاب اسلامي مردم ايران با همه وجود در برابر توطئه‌ها و فتنه‌گري‌هاي دشمنان خارجي و عوامل دست نشانده داخلي آن‌ها ايستادند، افزود: ضروري است بيانات مقام عظماي ولايت سرلوحه برنامه‌هاي كشور قرار گيرد.
مديركل آموزش فني و حرفه‌اي زنجان با اشاره به اينكه سه دهه از پيروزي انقلاب مي‌گذرد، افزود: در اين سه دهه انقلاب دوران‌هاي مختلفي را پشت سر گذاشته و از آنها سربلند بيرون امده است.
يكي از فرماندهان سپاه استان زنجان نيز در ادامه اين مراسم بهمن را يادآور خاطرات همدلي و رشادت‌هاي مردمان ايران عنوان كرد و افزود: مردم در قبل از پيروزي انقلاب اسلامي با حضور در صحنه‌هاي مختلف حماسه ماندگاري را در تاريخ كشور به ثبت رساندند.
سعيد ثاقبي خاطر نشان كرد: صداي مبارزه با استبداد و ستم رژيم طاغوت كه از سال‌هاي سال در گوشه و كنار اين مرزو بوم به گوش مي‌رسيد به يكباره در بهمن سال 57، يكصدا و كوبنده و سهمگين در فضاي كشور طنين‌انداز شد و بساط سلطنت 2500 ساله حكومت شاهان را از خاك وطن برچيد.
وي با تكريم و نكوداشت ياد و خاطره بنيانگذار جمهوري اسلامي، تصريح كرد: بايد در آيين سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و مراسم راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن حاضر و ضمن به نمايش گذاشتن حضور منسجم و يكپارچه خويش از سياست‌هاي استكبار ستيزي نظام حمايت كرده و انزجار خود را از اقدامات و توطئه‌هاي قدرت‌هاي استكباري جهان اعلام كنيم.
گفتني است، در ادامه اين مراسم به برندگان مسابقه انقلاب اسلامي، امام و امت جوايزي به رسم يادبود اهدا شد.

 
 
چهارشنبه 13 بهمن 1389  7:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها