0

هندو ها خدایشان را تحویل نمی دهند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

هندو ها خدایشان را تحویل نمی دهند

 


صدها تن از روستائیان فقیر در شرق هند با ادعای اینکه خدایشان در لاک پشت های نادر تجسم یافته، از تحویل دادن این حیوانات به مسئولان خودداری کردند.


به نوشته روزنامه امارات الیوم، ساکنان روستاهای دورافتاده با تاج های گل و ظروف حاوی برنج و میوه به معبدی در منطقه ساحلی کیندرابا، واقع در ایالت اوریسای هند می روند، این در حالی است که ماموران پلیس سعی می کنند آنها را کنترل کنند.آنها نمی توانند روستائیان را قانع کنند تا لاک پشت های دریایی را تحویل دهند.


یکی از مسئولان محیط زیست در این باره گفت: از روستائیان خواستیم لاک پشت ها را تحویل دهند، برای اینکه زندانی کردن این حیوان غیر قانونی است. اما آنها مخالفت می کنند.


روستائیان کله شق لاک پشت ها را رها نمی کنند و مدعی هستند که این حیوانات نشانه مقدسی از خدای گاگانات را بر پشت شان حمل می کنند. خدای گاگانات از معبودان هندوها به شمار می آید و از محبوبیت برخوردار است.

 

یکی از کاهنان معبد گفت: خدای گاگانات به شکل لاک پشت تجسم یافته و از روستای ما دیدار می کند. ما به هیچ شخصی اجازه نمی دهیم تا این لاک پشت ها را بگیرند.


لاک پشت ها از حمایت مردم هند برخوردارند و هر کسی آنها را بدون کسب مجوز نگهداری کند، به یک یا چند سال زندان و پرداخت جریمه محکوم می شود.


چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 27 آبان 1388  7:09 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها