0

استان‌هاي ايران ميزبان 13 نمايش مي‌شوند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

استان‌هاي ايران ميزبان 13 نمايش مي‌شوند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
از 16 بهمن‌ماه در جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر؛
استان‌هاي ايران ميزبان 13 نمايش مي‌شوند

خبرگزاري فارس: از 16 بهمن‌ماه 13 نمايش در استانهاي البرز،‌خراسان شمالي، گلستان و گيلان در بخش فجر استاني جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر روي صحنه مي‌روند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر، 6 نمايش «روال عادي» به كارگرداني محمدرضا خاكي، «كسوف» به كارگرداني ايوب آقاخاني، «درباره ماهان» به كارگرداني يعقوب صديق‌جمالي، «حيرت بازار» به كارگرداني زري اماد، «مقتل» به كارگرداني «محمودرضا رحيمي» ‌و «قصه‌هاي من و تو و رستم و شاهنامه» ‌به كارگرداني مريم معترف در استان‌هاي البرز،‌خراسان شمالي و گلستان در ايام برگزاري بيست‌ونهين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر به اجرا درمي‌آيند.
همچنين نمايش «اتللو» از كشور آذربايجان به كارگرداني ايرنا پرلووا به سرپرستي جنت سليم آوا در استان گلستان اجرا خواهد شد.
براساس اين خبر،‌ در اين جشنواره نمايش‌هاي عروسكي: «مبارك و مردم» به كارگرداني مشترك فلورماري فئونتس و فرناز بهزادي، «دختران باغهاي قالي» به نويسندگي هنگامه مفيد و كارگرداني افسانه زماني، «ازدواج پرماجرا» به نويسندگي و كارگرداني حسين ربيعي «گل باقالي فرزند نمونه» به نويسندگي و كارگرداني بهناز مهديخواه ،‌«نوازنده‌اي كه ماه را مي‌نواخت» به نويسندگي مجيد بوربور و كارگرداني حسين چراغي و «فرجام فر» به نويسندگي و كارگرداني محسن رنجبر در استان گيلان به روي صحنه خواهدرفت.
لازم به ذكر است كارگاه آموزشي ساخت عروسكهاي نمايشي - شناخت عروسك‌هاي آئيني با حضور فرناز بهزادي و پوپك عظيم‌پور در استان گيلان برگزار مي‌شود.
گفتني است بيست‌ونهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر از 16 بهمن تا 1 اسفند در تهران و همزمان در استانهاي البرز،‌خراسان شمالي، گيلان و گلستان برگزار خواهد شد.
انتهاي پيام/پ47

یک شنبه 10 بهمن 1389  10:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها