0

رژه موتورسواران سپاه قمر بني‌هاشم در شهركرد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

رژه موتورسواران سپاه قمر بني‌هاشم در شهركرد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به مناسبت گراميداشت 12 بهمن صورت مي‌گيرد؛
رژه موتورسواران سپاه قمر بني‌هاشم در شهركرد

خبرگزاري فارس: فرمانده تيپ 44 سپاه قمر بني‎هاشم چهارمحال و بختياري گفت: به مناسبت گراميداشت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي موتورسواران اين تيپ در روز 12 بهمن از محل فرودگاه شهركرد تا گلزار شهداي اين شهر رژه مي‌روند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، علي‎محمد اكبري بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران با تشريح برنامه‏هاي اين يگان به مناسبت گراميداشت بهار انقلاب اظهار داشت: سي دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با برگزاري برنامه‌هاي متنوعي در اين استان گرامي داشته مي‌شود.
وي از برپايي نمايشگاه عكس و مطبوعات انقلاب و 32 سال افتخار در اين استان در ايام دهه فجر خبر داد و افزود: برگزاري مسابقات مختلف ورزشي،گلباران و عطرافشاني قبور مطهر شهدا، برگزاري مراسم سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با حضور رزمندگان و يادگاران هشت سال دفاع مقدس و حضور در راهپيمايي 22 بهمن از جمله محوري‏ترين برنامه‎هاي تيپ 44 سپاه قمر بني‎هاشم سپاه چهارمحال و بختياري به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.
وي با بيا‌ن اينكه انقلاب اسلامي ايران طي سه دهه گذشته دستاوردهاي بسياري داشته است، اظهار داشت: طي ايام دهه فجر مي‌توان دستاوردهاي انقلاب اسلامي را مورد بازبيني و بررسي قرار داد و به نسل جديد منتقل كرد.
اكبري با اشاره به دستاوردهاي بيشمار و كم نظير انقلاب اسلامي تصريح كرد: تحقير استكبار جهاني به ويژه آمريكا در دنيا يكي از مهم‌ترين اين دستاوردهاست كه بر اين اساس امروز بعد از سي دو سال مي‎بينيم كه اين قدرت‏ها يكي پس از ديگري از گردونه خارج شده و ملت‎ها به اصالت خود باز مي‎گردند.
فرمانده تيپ 44 سپاه قمر بني‎هاشم چهارمحال و بختياري عزتمندي را يكي ديگر از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران دانست و افزود: بيداري ملت‏هاي جهان به تأسي از انقلاب اسلامي ايران از جمله آثار و بركات مهم اين انقلاب است كه امام راحل عظيم‎الشأن وعده آن را داده بودند.
وي ادامه داد: از همين رو و از آنجا كه ايران اسلامي به بركت نظامي پيشرو و مبتني بر احكام اسلامي در سطح دنيا به عنوان الگويي براي همه مسلمانان و مستضعفان دنيا تبديل شده‌ و مي‌تواند تهديد كننده اهداف و مباني شوم دنياي استكبار باشد؛ آنان به هر دري مي‌زنند تا به انقلاب اسلامي آسيب بزنند.
اكبري انقلاب اسلامي ايران را الگوي حركت‌ها و انقلاب‌هاي آزاديخواهانه جهان و به ويژه خاورميانه دانست و افزود: انقلاب اسلامي ايران كه با اتكا به ذات مقدس الهي و به بركت مديريت و تدبير امام خميني (ره) و حماسه‌سازي‌هاي ملت مؤمن و آزاديخواه كشور به پيروزي رسيد منشأ بسياري از تحولات و انقلاب‌ها در كشورهاي اسلامي و آزاديخواه جهان شده است.
انتهاي پيام/ي20/ز

یک شنبه 10 بهمن 1389  8:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها