0

تشكيل آكادمي ماهان با هدف ارتقاي كيفي فوتسال اصفهان

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

تشكيل آكادمي ماهان با هدف ارتقاي كيفي فوتسال اصفهان

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس آكادمي فوتسال فولاد ماهان خبر داد:
تشكيل آكادمي ماهان با هدف ارتقاي كيفي فوتسال اصفهان

خبرگزاري فارس: رئيس آكادمي فوتسال فولاد ماهان گفت: آكادمي فوتسال ماهان با هدف ارتقاي كيفي و فني فوتسال اصفهان تأسيس شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، رضا كردي بعد از ظهر امروز در حاشيه تمرينات تيم فوتسال فولاد ماهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با درايت فيروز ريخته‌گران، مديرعامل باشگاه فولاد ماهان سپاهان، آكادمي فوتسال ماهان با هدف ارتقاي كيفي و فني فوتسال اصفهان تأسيس شده و به همين خاطر به اصفهان آمده‌ام و مسئوليت اين آكادمي را بر عهده گرفته‌ام.
وي با اشاره به ديدگاه مثبت مسئولان باشگاه فولاد ماهان بيان داشت: رويكرد مثبت مديرعامل باشگاه فولاد ماهان مي‌تواند فوتسال اصفهان را از پايه متحول كند و در صورت ادامه اين روند، در چند سال آينده اصفهاني‌ها پايه اصلي تيم ملي خواهند بود.
كردي ادامه داد: برنامه‌ام براي اين آكادمي در سه مقطع كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت تعريف شده كه با اهداف رسيدن به جايگاه‌هاي بالاي ملي با كمترين هزينه، تزريق بازيكنان بومي به تيم‌هاي مختلف ملي، شناسايي استعدادهاي بومي در تمام سطوح و نگاه ويژه به فوتسال بانوان از اهم برنامه‌هاي ما در اين آكادمي است.
كردي با اشاره به اولويت‌هاي آينده اين باشگاه تأكيد كرد: يكي از بخش‌هاي مهم اين آكادمي تشكيل مدرسه فوتسال بانوان و مردان است كه با رويكردي متفاوت قرار شده از آخرين متدهاي استعداديابي استفاده شود.
رئيس آكادمي فوتسال فولاد ماهان اضافه كرد: در نظر داريم تا با همكاري هيئت فوتبال استان اصفهان كلاس‌هاي مربيگري نيز برگزار كنيم تا در كنار پرورش بازيكنان، مربيان حرفه‌اي نيز به فوتسال كشور معرفي شوند.
وي در پايان با بيان اينكه تيم‌هاي زير 12، 15 ، 17 و 19 سال ماهان را تشكيل مي‌دهيم، عنوان كرد: بايد از مديرعامل باشگاه ماهان قدرداني كنم كه با ديدگاه مثبت خود پاي به عرصه ورزش گذاشته و فوتسال ور شكسته ايران را جاني دوباره بخشيده، اميدوارم با عنايت پرودگار و كمك خانواده ريخته‌گران بتوانيم فوتسال اصفهان را به جايگاه شايسته خود برسانيم.
انتهاي پيام/ن20/ز

یک شنبه 10 بهمن 1389  8:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها