0

محكوميت 7 شركت پخش آذربايجان غربي به اتهام عرضه خارج از شبكه

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

محكوميت 7 شركت پخش آذربايجان غربي به اتهام عرضه خارج از شبكه

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان غربي خبر داد:
محكوميت 7 شركت پخش آذربايجان غربي به اتهام عرضه خارج از شبكه

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان غربي از محكوميت 7 شركت پخش آذربايجان غربي به اتهام عرضه خارج از شبكه خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه به نقل از سازمان بازرگاني آذربايجان غربي جعفرصادق اسكندري اظهار داشت: اين پرونده از جمله پرونده‌هاي بالاي 10 ميليون ريال است كه به طور عمده كالايي همچون روغن نباتي، قند، شير، جو و شكر را شامل مي‌شود.
وي افزود: ارزش ريالي تخلفات اين شركت‌ها هفت ميليارد و 165 ميليون ريال است.
اسكندري اضافه كرد: پرونده هفت شركت پخش آذربايجان غربي به اداره كل تعزيرات حكومتي ارسال شده است.
اين مقام مسئول تصريح كرد: طرح ويژه هدفمندسازي يارانه‌ها در طول مدت اجرا طرحي موفق بوده و سازمان بازرگاني با بسيج تمام نيروهاي بازرسي و با همكاري ساير ادارات ذي‌ربط تمام واحدهاي صنفي و صنعتي استان را مورد بازرسي قرار داده است.
رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان غربي ادامه داد: همكاري دستگاه‌هاي اجرايي در اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها با سازمان بازرگاني استان قابل ستايش است.
اسكندري عنوان كرد: در اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها نيروهاي سازمان بازرگاني نيز عملكرد قابل قبولي از خود نشان داده‌اند.
وي با تأكيد بر اينكه دولت با تمام قدرت اين قانون را اجرا مي‌كند، اضافه كرد: دولت با اجراي موفق اين قانون، كارنامه درخشاني از خود به يادگار خواهد گذاشت.
اسكندري بيان داشت: دشمنان انقلاب اسلامي در خارج از كشور و فريب خوردگان داخلي سعي دارند تا اين قانون در اجرا با شكست مواجه شود، ولي با درايت رهبري معظم انقلاب و مسئولان رده بالاي كشور، به ويژه مردم آگاه و مومن اين قانون با جديت تمام و بدون هيچ مشكلي در حال اجراست.
وي ادامه داد: طرح ويژه نظارت قبل از اجراي قانون هدفمند كردن يارانه در سطح استان آغاز شده بود كه در اين دوره از نظارت‌ها يك هزار و 400 انبار در استان شناسايي و هر 15 روز يك بار كالاهاي موجود خود را اعلام مي‌كنند.
اين مسئول تصريح كرد: ذخيره‌سازي، سياست‌گذاري‌ها و تصميم‌سازي‌هاي لازم در اين ارتباط نيز انجام گرفته است.
انتهاي پيام/ن30/ب

یک شنبه 10 بهمن 1389  8:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها