0

بهره‌برداري از 67 پروژه عمراني دامغان در دهه فجر

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

بهره‌برداري از 67 پروژه عمراني دامغان در دهه فجر

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار دامغان خبر داد:
بهره‌برداري از 67 پروژه عمراني دامغان در دهه فجر

خبرگزاري فارس: فرماندار دامغان گفت: 67 پروژه در ايام‌الله دهه مبارك فجر با اعتبار 45 ميليارد ريال در اين شهرستان مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از دامغان، مرتضي علي‌آبادي ظهر امروز در جمع خبرنگاران دامغان اظهار داشت: اين پروژه‌ها در بخش مسكن مهر، راه، صنعت، بهداشت و درمان و خدماتي خواهد بود كه تامين اعتبار آنها از محل اعتبارات ملي و استاني بوده است.
وي افزود: تعدادي از اين پروژه‌ها در سفر روز 16 بهمن استاندار سمنان و جمعي از مديران كل دستگاه‌هاي اجرايي استان سمنان در دامغان مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد و مابقي پروژه‌ها در طول ايام‌الله دهه مبارك فجر با حضور مسئولان شهرستاني افتتاح مي‌شود.
فرماندار دامغان اضافه كرد: مهم‌ترين پروژه‌اي كه در ايام‌الله دهه مبارك فجر مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد، 445 واحد مسكن مهر بوده كه اين طرح در قالب مسكن خودمالك، خودساز و سنتي‌ساز است.
وي تصريح كرد: همچنين كار گازرساني به سه روستاي دامغان شامل روستاهاي عبدل‌آباد، فيروزآباد و امروان نيز آغاز مي‌شود.
علي‌آبادي اظهار داشت: سال گذشته كار گازرساني به 11 روستاي دامغان با اعتبار 3 ميليارد و 900 ميليون تومان از محل اعتبارات شركت ملي گاز ايران آغاز شده بود.
فرماندار دامغان افزود: كار گازرساني به سه روستاي دامغان به پايان رسيده كه در ايام‌الله دهه مبارك فجر رسماً مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.
وي به عدم افتتاح بيمارستان 160 تختخوابي دامغان كه قرار بود در دهه مبارك فجر مورد بهره‌برداري قرار گيرد، اشاره كرد و افزود: بيمارستان 160 تختخوابي دامغان از سوي پيمانكار با رفع نقص و ايرادات تحويل كامل شد و اكنون كار تجهيز آن در دست انجام است.
فرماندار دامغان يادآور شد: 75 ميليارد ريال اعتبار براي تجهيز بيمارستان 160 تختخوابي دامغان در نظر گرفته شد كه تاكنون 45 ميليارد ريال آن جذب شده و كار خريد تجهيزات مورد نياز بيمارستان از سوي دانشگاه علوم پزشكي سمنان در حال انجام است.
وي به وجود معضل بيكاري در دامغان اشاره كرد و اظهار داشت: يكي از دغدغه‌هاي ما بيكاري در شهرستان دامغان است و با تمام توان و تلاش درصدد هستيم تا با جذب سرمايه‌گذار و راه‌اندازي كارخانه‌هاي جديد بتوانيم اين مشكل اساسي شهرستان را برطرف كنيم.
علي‌آبادي گفت: اميدواريم در سال آينده بتوانيم آمار بيكاران دامغاني را با راه‌اندازي تعدادي از واحدهاي صنعتي كاهش دهيم.
انتهاي پيام/ل20/ع

یک شنبه 10 بهمن 1389  8:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها