0

انتقال صحيح فرهنگ انقلاب از راه‌هاي ماندگاري آن است

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

انتقال صحيح فرهنگ انقلاب از راه‌هاي ماندگاري آن است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس سازمان دانش‌آموزي همدان:
انتقال صحيح فرهنگ انقلاب از راه‌هاي ماندگاري آن است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان دانش‌آموزي استان همدان گفت: انتقال صحيح فرهنگ انقلاب اسلامي به نسل‌هاي بعدي از راه‌هاي ماندگاري آن است.

علي عليان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به فرا رسيدن سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و گراميداشت آن اظهار داشت: حمايت و همدلي مردم و هدايت‌هاي پيامبرگونه امام خميني(ره) موجب شكل‌گيري انقلابي در ايران شد كه امروز در مقابل ظلم و استكبار جهاني ايستاده كه ملت‌هاي آزاده جهان نيز از آن متأثر شده است.
وي تلاش براي گراميداشت ايام دهه فجر را يك وظيفه عمومي دانست و گفت: انقلاب اسلامي ايران با همكاري و همراهي اقشار مختلف مردم به پيروزي رسيد و امروز نيز صيانت از دستاوردها و ارزش‌هاي انقلاب وظيفه همه مردم، مسئولان و دستگاه‌هاي اجرايي است.
رئيس سازمان دانش‌آموزي استان همدان افزود: انتقال صحيح فرهنگ انقلاب اسلامي به نسل‌هاي بعدي از راه‌هاي پويايي و ماندگاري آن است كه بايد نسبت به اين مهم به ويژه در ميان نسل جوان و نوجوان توجه شاياني صورت پذيرد.
وي در ارتباط با برنامه‌هاي سازمان دانش‌آموزي استان در سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت: اعزام مربيان به قم و تهران و بازديد از موزه عبرت، تهيه و توزيع سي‌دي به تعداد يك هزار و 500 حلقه، چاپ و توزيع يك هزار و 500 جلد روزشمار انقلاب و عطرافشاني گلزار شهدا توسط اعضاي تشكل‌هاي دانش‌آموزي از جمله اين برنامه‌ها هستند.
عليان ادامه داد: بازديد اعضاي خبرگزاري پانا از صداوسيما و رسانه‌هاي استان، برگزاري مسابقه خبرنويسي بين خبرنگاران، تقدير از خبرنگاران فعال دانش‌‌آموزي و برگزاري مسابقه عكس راهپيمايي 22 بهمن در بين خبرنگاران پانا از ديگر برنامه‌هاي در نظر گرفته شده به شمار مي‌رود.
وي در پايان خاطرنشان كرد: برگزاري مسابقات فرهنگي و هنري شامل كليپ، نماهنگ، بازديد دانش‌آموزان تشكل‌هاي از باغ‌موزه دفاع مقدس همدان و اعزام روايان انقلاب به مدارس نيز در اين ايام به اجرا درمي‌آيد.
انتهاي پيام/غ20/ح

یک شنبه 10 بهمن 1389  8:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها