0

هدف ما ايجاد روحيه نشاط و همكاري بين كاركنان است

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

هدف ما ايجاد روحيه نشاط و همكاري بين كاركنان است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
‌مدير‌كل ثبت اسناد و املاك فارس:
هدف ما ايجاد روحيه نشاط و همكاري بين كاركنان است

خبرگزاري فارس: مدير‌كل ثبت اسناد و املاك فارس گفت: بالا بردن سطح فرهنگ و ايجاد روحيه همكاري و نشاط كاركنان از اهداف اصلي شوراي فرهنگي ثبت استان فارس است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز به نقل از روابط عمومي اداره‌كل ثبت اسناد و املاك استان فارس، عبدالحسين رامشي در نشست شوراي فرهنگي اين اداره‌كل با اشاره به اينكه تشكيل شورا‌هاي فرهنگي در اداره‌هاي ثبت استان فارس، جايگاه خود را باز كرده است و طبق دستورات اخير استاندار كه اداره‌هاي استان بايد داراي چنين تشكل‌هايي با فعاليت‌هاي مدون فرهنگي و مذهبي باشند، فعاليت دو ساله شوراي فرهنگي ثبت فارس را در اين زمينه مؤيد آن دانست.
رامشي ايجاد روحيه شادي و نشاط و بالا بردن سطح فرهنگ كارمندان و نيز مدون شدن برنامه‌هاي فرهنگي و مذهبي را از اهداف تشكيل اين شورا در ثبت اسناد فارس دانست.
رئيس شوراي فرهنگي ثبت فارس از اختصاص 700 كتاب و تجهيز سخت‌افزاري و نرم‌افزاري و استقرار اين شورا در محلي مناسب در اداره‌كل ثبت اسناد فارس به منظور استفاده كاركنان خبر داد.
وي در ادامه بر تشكيل منظم جلسات و منظم كردن برنامه‌هاي فرهنگي و مذهبي و با نمود بيشتر توسط اين شورا تأكيد كرد.
اجراي طرح اكرام و پوشش 150 ايتام، برگزاري مراسم افطاري براي كاركنان و خانواده‌هاي ثبت فارس، برگزاري كارگاه آموزشي مهارت‌هاي زندگي، حضور در طرح مفتاح‌الجنه نيازمندان، شركت در طرح شكرانه سلامت و اهداي عضو پس از فوت، برگزاري آيين قرائت زيارت عاشورا در طول سال، تجليل از خانواده معظم شهدا، تقدير از جانبازان و ايثارگران و بسيجيان ثبت فارس، راه‌اندازي اردو‌هاي زيارتي و سياحتي، برپايي مراسم اعياد مذهبي و ملي و مناسبت‌ها، برپايي مراسم ولادت و شهادت ائمه هدي (ع)، غبارروبي مزار مطهر شهدا، انجام طرح ختم روزانه قرآن كريم و برگزاري مسابقه كتابخواني (معجزه وحي) از جمله فعاليت‌هاي شوراي فرهنگي ثبت فارس در سال جاري بوده است.
انتهاي پيام/ل30/ب

یک شنبه 10 بهمن 1389  7:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها