0

يكي از مسئولان استقلال مدعي شد : شيث را مي خواهيم

 
htmahdi
htmahdi
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 326
محل سکونت : تهران

يكي از مسئولان استقلال مدعي شد : شيث را مي خواهيم

در حالي كه چند روزي است علي دايي تصميم به اخراج شيث رضايي از پرسپوليس را گرفته به نظر مي رسد اين بار بايد منتظر جدايي اين مدافع ازقرمزها باشيم..
وقتي شيث اندكي از مواضع گذشته اش مبني بر ماندن در پرسپوليس فاصله گرفت خيلي از تيمهاي ليگ برتري و ليگ يكي  براي جذب او اعلام آمادگي كردند. با توجه به اينكه شيث فقط مي تواند در ليگ قهرمانان آسيا به ميدان برود تنها سه تيم ليگ برتري مي توانستند براي جذب او اقدام كنند.
سپاهان، ذوب آهن و استقلال باشگاه هايي بودند كه از بين ليگ برتري ها مي توانستند شيث را به خدمت بگيرند. سپاهان و ذوب آهن با توجه به ترافيك
بازيكن در خط دفاعي شان نيازي به حضور شيث نمي ديدند اما به نظر مي رسد مسئولان استقلال نيم نگاهي به جذب مدافع اخراجي پرسپوليس دارند.
يكي از مسئولان استقلال در محفلي دوستانه پرده از يك انتقال جديد برداشت. او در صحبت با دوستانش مدعي شد كه استقلال علاقه مند است تا شيث رضايي را به خدمت بگيرد و از وجود او در ليگ قهرمانان آسيا استفاده كند.
بايد منتظر ماند و ديد آيا اين انتقال انجام مي شود يا اينكه تمام اين صحبتها فقط در حد حرف باقي خواهد ماند.گفتني است تيمهاي ليگ يكي استقلال
اهواز و گسترش فولاد هم خواهان جذب شيث رضايي هستند.

تو امدی ز دورها و دورها، ز سرزمین عطرها و نورها،

نشانده ای مرا کنون به زورقی، ز عاج ها ز ابرها بلورها

مرا ببر امید دلنواز من، ببر به شهر شعرها و شورها

یک شنبه 10 بهمن 1389  7:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها