0

وجود حساسيت پنهان بين بازيكنان دو تيم امري طبيعي است

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

وجود حساسيت پنهان بين بازيكنان دو تيم امري طبيعي است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
سيد عباسي در گفت‌وگو با فارس:
وجود حساسيت پنهان بين بازيكنان دو تيم امري طبيعي است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم واليبال اروميه وجود حساسيت پنهان بين بازيكنان دو تيم را امري طبيعي دانست.

جهانگير سيدعباسي در آخرين تمرين تيم هيئت واليبال اروميه براي ديدار با كاله مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل گفت: تيم هيئت واليبال اروميه در دور رفت ليگ برتر نتايج قابل قبولي كسب كرده و از شرايط تيم در گروه دوم اين رقابت‌ها راضي هستيم.
وي با اشاره به تمرينات تيم در تعطيلات نيم فصل ليگ باشگاه‌هاي واليبال افزود: امسال اروميه در گروه دوم كه معروف به گروه مرگ است قرار گرفته و بعد نيم فصل اول و استراحت بازيكنان، تمرينات خوبي داشته و با ريكاوري مطلوب براي ادامه مسابقات به آمادگي لازم دست پيدا كرده است.
سرمربي تيم واليبال اروميه در آناليز تيم كاله آمل گفت: يكي از نقاط قوت اين تيم آملي، وجود تماشاگران پرشور و واليبال‌دوست آن است كه در هر شرايطي يار و ياور تيم شان هستند.
وي اظهار داشت: با مشاهده فيلم بازي‌هاي گذشته كاله، آناليز خوبي از اين تيم داشتيم و نقاط ضعف و قوت آن را شناسايي كرديم.
سيدعباسي درباره حساسيت اين ديدار بيان داشت: اين بازي همانند ديگر بازي‌ها دو امتياز بيشتر ندارد و با برد بازي كسي قهرمان نشده و با باخت هم تيمي حذف نمي‌شود.
وي با تاكيد اينكه وجود حساسيت پنهان بين بازيكنان دو تيم امري طبيعي است، يادآور شد: وجود حساسيت پنهان امري اجتناب‌ناپذير و طبيعي است زيرا اين بازيكنان معمولا در تيم ملي با هم بوده و يا سال گذشته با هم همبازي بودند.
سيدعباسي با اشاره به حضور دو بازيكن سابق كاله در تيم اروميه خاطرنشان كرد: عبدالرضا عليزاده و آرش صادقياني از بازيكناني هستند كه سال گذشته در كاله بازي مي‌كردند و خاطرات فراموش نشدني و خوبي با تماشاگران و مردم اين شهر دارند.
سرمربي تيم واليبال اروميه در مورد تماشاگران پرشور آملي افزود: تماشاگران با شخصيت و خونگرم آملي براي همه واليباليست‌هاي ايران قابل احترام هستند و هر بازيكني دوست دارد با وجود چنين هواداري در اين تيم بازي كند.
وي با اشاره به بازيكنان برزيلي تيمش ادامه داد: «ويكتور» و « رناتو» دو بازيكن جوان و برزيلي تيم اروميه هستند كه براي اين تيم بسيار موثر و سازنده بازي مي‌كنند و در تركيب ثابت جاي دارند.
سيدعباسي در پايان قول داد با توجه به شرايط لازم، اگر صادقياني و عليزاده بخواهند مي‌توانند سال آينده در تركيب تيم سال گذشته‌شان بازي كنند.
انتهاي پيام/ل20/ب

یک شنبه 10 بهمن 1389  7:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها