0

برگزاري دوره آموزشي ويژه زوج‌هاي جوان در قم

 
mosaferakherat
mosaferakherat
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 2182
محل سکونت : گیلان

برگزاري دوره آموزشي ويژه زوج‌هاي جوان در قم

 گروه استانها / حوزه قم

89/11/10 - 18:22
شماره:8911101299
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون آموزشي دبيرخانه كانون‌هاي مساجد قم خبر داد:
برگزاري دوره آموزشي ويژه زوج‌هاي جوان در قم

خبرگزاري فارس: معاون آموزشي و پژوهشي دبيرخانه كانون‌هاي مساجد قم از برگزاري دوره آموزشي ويژه زوج‌هاي جوان در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حميد رفيعي پيش از ظهر امروز در نشست خبري كه در محل دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد استان قم برگزار شد، در سخناني به برنامه‌هاي آموزشي و پژوهشي در نظر گرفته شده ويژه ايام‌الله دهه فجر اشاره كرد و گفت: ما با كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد قم اقدام به امضاي تفاهمنامه همكاري كرده‌ايم و در اين زمينه تاكنون 211 تفاهمنامه به امضا رسيده است. 
وي با اشاره به اينكه اعتباري به ميزان 2 ميليون و 250 هزار تومان براي هر كانون در نظر گرفته شده است، گفت: در مجموع در اين بخش 500 ميليون اعتبار در نظر گرفته شده است كه اعتبار مورد نياز هر كانون در دو مرحله به حساب آنها واريز خواهد شد. 
معاون آموزشي و پژوهشي دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد قم با اشاره به ديگر برنامه‌هاي آموزشي و پژوهشي ويژه مساجد، از برگزاري جلسات هفتگي آموزش قرآن خبر داد و گفت: هر هفته در كانون‌هاي مساجد قم 150 جلسه قرآن برگزار مي‌شود. 
وي برگزاري 300 جلسه حلقه‌هاي معرفت، تشكيل 57 هسته پژوهشي، برپايي 568 جلسه كرسي آزادانديشي و ... را از ديگر برنامه‌هاي كانون‌هاي مساجد قم ذكر كرد. 
رفيعي به تشكيل كانون‌هاي تخصصي در مساجد قم اشاره كرد و يادآور شد: كانون‌هاي تخصصي مي‌توانند به صورت بازوي اجرايي عمل كرده و فعاليت‌هاي مورد نظر را به صورت تخصصي براي ديگر كانون‌ها دنبال كنند. 
وي به برگزاري جلسات‌ خانه‌هاي بهشتي اشاره كرد و گفت: در اين جلسات كه در كانون‌هاي مساجد قم برگزار مي‌شود، مادران اعضاي كانون‌ها شركت كرده و از برنامه‌هاي اين جلسات بهره‌مند مي‌شوند.
معاون آموزشي و پژوهشي دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد استان قم همچنين گفت: برگزاري چهارمين دوره آموزشي ويژه زوج‌هاي جوان را نيز طراحي كرده‌ايم. 
وي اضافه كرد: اين دوره آموزشي در روزهاي پاياني ماه بهمن برگزار مي‌شود و برگزيدگان به مشهد مقدس اعزام خواهند شد. 
انتهاي پيام/ز20

 

 
بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیاةَ الدُّنْیا«16»  وَالْآخِرَةُ خَیرٌ وَأَبْقَى«17» 
 
ولی شما زندگی دنیا را مقدم می‌دارید،  در حالی که آخرت بهتر و پایدارتر است!
 
الأعلی (16 -17)
 
 
 
 

 

یک شنبه 10 بهمن 1389  6:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها