0

تأمين هزينه درمان 17 ميليون ريالي دانش‌آموز زرندي توسط بسيجيان

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

تأمين هزينه درمان 17 ميليون ريالي دانش‌آموز زرندي توسط بسيجيان

نسخه چاپي ارسال به دوستان
/اخبار كوتاه از استان كرمان/
تأمين هزينه درمان 17 ميليون ريالي دانش‌آموز زرندي توسط بسيجيان

خبرگزاري فارس: تأمين هزينه درمان 17 ميليون ريالي دانش‌آموز زرندي توسط بسيجيان، برگزاري كارگاه آموزشي خبرنگاران افتخاري سپاه زرند و ... مهم‌ترين عناوين اخبار كوتاه از استان كرمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، كارگاه آموزشي خبرنگاران افتخاري با حضور 15 نفر از خبرنگاران افتخاري حوزه سيد‌الشهدا (ع) سپاه شهرستان زرند برگزار شد.
مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه شهرستان زرند با اشاره به اهميت كار روابط ‌عمومي و خبر اظهار داشت: از ابتداي تاريخ تاكنون كار روابط‌ عمومي و خبرنگاران آغاز شد.
حجت‌الاسلام علي جعفري افزود: خبرنگاران به دنبال اين هستند كه اخبار و رويدادها و حقايق را در جامعه منعكس كنند و آنچه كه حق است و آرمان‌ها و ارزش‌هاي يك مذهب را معرفي كنند.
وي خاطرنشان كرد: در حادثه عاشورا حضرت زينب (س) روايتگري كرد تا اخبار واقعه عاشورا به مردم منعكس شود كه با اين كار هم از دين و از شريعت دفاع و هم بني‌اميه را رسوا كرد.
جعفري بيان داشت: با نبود اخبار و روايتگري آن حضرت ديگر اثري از عاشورا نمي‌ماند و امروز بني‌اميه‌هاي زمان در روز عاشورا شادماني و پايكوبي ‌كردند.
وي گفت: كارهاي زيادي در بسيج انجام مي‌شود، اما اگر اين كارها منعكس نشود، هيچ فايده و ارزشي ندارد.
جعفري بيان داشت: خبرنگاران بايد در اين زمينه فعال باشند و كارهاي فرهنگي كه در بسيج صورت مي‌گيرد را در جامعه انعكاس دهند و خود اين كار و حركت فرهنگي مقابله با جنگ نرم دشمن است و بيش از پيش دشمن را مأيوس و نااميد مي‌كند.

* تأمين هزينه درمان 17 ميليون ريالي دانش‌آموز زرندي توسط بسيجيان
مسئول روابط‌ عمومي و تبليغات حوزه سيد‌الشهدا (ع) سپاه زرند از پرداخت هزينه عمل جراحي يكي از دانش‌آموزان دختر ريحان‌شهر اين شهرستان خبر داد.
زهره آبافت افزود: يكي از دانش‌آموزان دختر اين بخش كه از ناحيه پا دچار مشكل شده بود و خانواده وي قادر به پرداخت هزينه عمل جراحي و درمان وي نبودند، بسيجيان پايگاه‌هاي مقاومت ام‌ابيها (س) و شهيد مؤمني اين حوزه در اقدامي 17 ميليون ريال هزينه كامل جراحي اين دانش‌آموز را پرداخت كردند.
مسئول روابط‌ عمومي و تبليغات حوزه سيد‌الشهدا (ع) سپاه زرند تصريح كرد: برگزاري نشست‌هاي مختلف فرهنگي، تربيتي و سياسي با حضور مربيان و هاديان سياسي سپاه، پياده‌روي و كوهپيمايي بسيجيان، برگزاري ويژه برنامه‌هاي مختلف در حوزه و پايگاه توسط بسيجيان و برگزاري يادواره 57 شهيد شهر خانوك همزمان با اربعين حسيني از ديگر برنامه‌هاي اين حوزه است.

* تأكيد امام جمعه بندرعباس بر تشريح دستاوردهاي انقلاب
ابراهيم غنچه‌پور فرماندار جيرفت در جلسه شوراي اداري اين شهرستان اظهار داشت: شهرك‌هاي صنعتي و كتابخانه‌هاي جنوب استان مستقل مي‌شوند.
آيت‌الله غلامعلي نعيم‌آبادي امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: با وجود يكپارچگي و همدلي مسئولان جيرفت اين اتفاق نعمت بسيار بزرگي است.
وي افزود: هيچ كس در شهرستان جيرفت به اندازه مسئولان نمي‌تواند به مردم سود برساند، زيرا زمام امور در دست ‌آنها است، بنابراين بايد مشورت و تجربه ديگران را سرلوحه كار خود قرار دهند.
امام جمعه بندرعباس خاطرنشان كرد: بايد به فرزندان خود و نسل امروز راجع به اتفاقاتي كه در رژيم طاغوت روي داده است، اطلاع‌رساني كنيم.
نعيم‌آبادي بيان داشت: بايد وضعيت شهرها و روستاها و مردم در گذشته را نسبت به امروز تشريح كنيم تا قدر و منزلت اين نظام و انقلاب را بيشتر بدانند.
انتهاي پيام/ح20/ب

یک شنبه 10 بهمن 1389  6:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها