0

همايش كارشناسان مشاوره تربيتي وتحصيلي استانها در يزد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

همايش كارشناسان مشاوره تربيتي وتحصيلي استانها در يزد

150 نفراز كارشناسان مشاوره تربيتي وتحصيلي استانهاي قطب يك كشور در همايشي در يزد با روشهاي مشاوره / شناخت اسيب هاي و ارائه راهكارهاي مناسب براي توانمند سازي رواني ورفتاري دانش اموزان اشنا مي شوند .

 

دراين همايش كه كارشناساني از استانهاي خراسان شمالي / جنوبي و رضوي / كرمان / سيستان و بلوچستان و يزد حضور دارند / شركت كنندگان با برپايي كارگاههاي تخصصي// فعاليتهاي مشاوره در دوره متوسطه/ نحوه فعاليت مراكز مشاوره و طرح ارتقاي مهارتهاي تحصيلي دانش اموزان را بررسي مي كنند.

 

رييس سازمان اموزش و پرورش استان در اين همايش با اشاره به اهميت مشاوره در امور تحصيلي گفت مشاوره مي تواند هدايتگر و تغيير دهنده سرنوشت دانش اموزان وجامعه باشد .

 

باغستاني مطالعه و تحقيق / اهتمام لازم بمنظور يافتن شيوه هاي موثر و مفيد تربيتي/ رسيدگي به مسائل و مشكلات ديني و اخلاقي دانش اموزان و ارائه برنامه هاي تربيتي و تحصيلي را از وظايف مشاوران دانست*

 حجت الاسلام معزالديني هم در اين همايش مشاوره و تربيت را دو امر ضروري در زندگي بشر دانست و گفت : اساس توجه اسلام به بحث مشورت / تقويت انديشه ها و عقل است و در همه مسائل مشورت مي تواند راهگشا باشد .

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 21 آبان 1388  10:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها